| Isndia a întrebat:

Ce sa fac dacă iubirea copilăriei mele, marea mea iubire, s-a întors iar eu am deja o alta relație, una frumoasa?

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Marea iubire e mereu marea iubire. Nu o rata

| Adry05 a răspuns:

Sa ramai in relatia ta. Nici macar nu stii daca te-ai intelege cu acel baiat. E radical schimbat fata de cand il stiai tu.

| corbulalbrosu a răspuns:

Te sfatuiesc sa urmezi zicala din batrani lasata care de-a lungul timpului si-a dovedit veridicitatea :,, Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard''. Multa sanatate!

| HazelEyes77 a răspuns:

De obicei ochii care nu se vad se uita dar cine stie daca au fost sentimente puternice la mijloc e posibil sa nu se fi schimbat nimic intre voi si iubirea sa fii trecut testul timpului. Tu stii mai bine ce simti. E posibil ca venirea fostului sa te dea complet peste cap dar sigur iti dai seama daca il mai iubesti ca inainte sau nu.

| CleanHeart a răspuns:

Esti exact in aceeasi situatie ca a mea doar ca la mine e vorba de viitoarea relatie, ramai cu baiatul pe care il iubesti happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fata sau baiat?
E clar ca inca mai simti ceva pentru el/ea daca te intrebi asta.
Marea ta iubire te mai iubeste si ea? Ai fost tu marea sa iubire?
Daca da alege marea iubire.winking
Si nu asculta alte pareri.Fa ce iti spune inima si intuitia.

| AdrianaB1 a răspuns:

Aici e putin complicat.
Insă dacă nu mai simți nimic pentru marea ta iubire din copilarie eu zic sa trăiești viata mai departe asa cum este ea, frumoasa.
Nu ai cum să te intorci la ceea ce ai iubit, dar nu mai are relevanță acum.