| iAngel a întrebat:

Cei care vor sa schimbe statusul acum nu mai pot daca nu au vip code, cu acest program schimbati statusul fara vip code!
Download : http://www.multiupload.com/93XYSVAZGP

Nu abuzati!

4 răspunsuri:
| Costiiiii a răspuns:

Uluitoare legatura dintre 'dragoste si sex' si intrebarea ta! :*

| FrozEenSoul a răspuns:

Sa zic eu ceva de coana mata? Tuti gura de milog jegos. Virusii ii dau eu lu mata de la mine din... Nu descarcati! E virus!

| Đϋffγ a răspuns:

Ce sa intelegem prin faptul ca ai ales categoria Dragoste si Sex?

Ca tu faci sex cu virusii sau ma rog, daca exista sentimente intre voi faceti dragoste rolling on the floorrolling on the floor

| AlPacino a răspuns:

CaTaL1nuTzz Idem happy Aveti grija ce descarcati.