| anonim_5325 a întrebat:

Cum sa exciti o fata?

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-asa.

| User a răspuns:

Da' de ce intrebi ca anonim?raised eyebrows

| Doa'Do a răspuns:

Buna intrebare. Dar tu cum te exciti?

| Loomea straina' a răspuns:

Pai:
-ii pui mana pe sani, si jos
-o saruti pasional pe gat:X
-daca esti mai mare si nu sunteti afara dezbraco
iar la sextonguebig grin.artingiei sani tot timpul:X

| aberu a răspuns:

Uita-te la video-uri adult cu japonezi. astia stiu cum sa excite o fatuca.

| ShineMe a răspuns:

Pai pentru asta exista preludiul
Incepi prin mangaieri cuvinte frumoase o sampanie ceva romantic
Sigur ii va placea
Daca te ajuta cu ceva : www.artaseductiei.ro
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ca sa exciti o fata mai intai trebuie sa tio tragi ca sa stii macar ce inseamna sa fi excitatat... punctele de excitatie inei femei sunt multe, chiar mai multe decat crezi... ca sa stii iti spun unele din ele si cum sa faci :
- cu limba poti pe tot corpul dar incearca sa iti dai seama unde sunt si nu face pe nebunu si crede catingeri a le sti pe toate ca ea o sa te conduca sigur la ele daca vrea tongue
-cu degetele incet atingeri si cu aerul pe care il inspiri si il respiri
- pe sani coapse gat spate plex injos si la incheieturi
ps: al tau doctor sextonguehappy

| theodoraafi a răspuns:

Tipul care ti-a raspuns anonim...
ce sigur e pe el ca e "doctor love"...
lasa sa te laude alti nu te lauda singur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand sarutul pe git...
citeva atingeri usoare la piept...
citeva rasuflari calde la ureche, in acest timp soptind ceva romantic.
si e a ta...sex----ihuuu...big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarut`o pe gat.
mai foloseste si limba.
sau sarut`o pe sani.pe spate.

baga`i mana la chilotzei.
joacate prin zona aia.
sau pe la funduletz.
in timp ce o sarutzi.

atunci e excitata.
sunt fata
si chiar stiu cum e :Xlaughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruto pe gat

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer dupa ce faci sex ai mai multa cunostinta si mai multa experienta pentru a excita o fata eu unu stiu ca dupa ce am facut sex cu prietena mea deja stiam ce sa-i fac si ce ar vrea sa-i fac. O lingi pe gat o saruti si pe gat si pe burtica pe spate sufli dar foarte indet si daca ai fi si rece pe maini ar fi mult mai bine.Si daca vrei poti sai dai si limby eu am incercat si sa simtit yubyta super bine bine ca erea transpirata toata dar nu am vrut sa ma opresc pana nu am chinuito cum ma chinuit ia la inceputwinkingDar acum facem si dragoste si sex nu mai avem pozitii de probatlaughingIncercati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu sunteti in stare sa excitati o fata... e grav de asta va faceti gay laughing
O saruti si pui mana peste tot, si dupa o sa-ti arata ea unde se excita cel mai tare... CA LE PLACE RAUwinking

sALUT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa exciti o fata in primul rand sarut-o pe gatwinking dupa pune-i mana pe sani si in acelasi timp sarut-owinking

Alte răspunsuri
| deletedprofile a răspuns:

Of ce simplu pare din cate spuneti voi. Dar nu e chiar asa simplu daca te gandesti mai bine, ma rog... Depinde de la fata la fata. De ex: am avut o prietena care nu suporta sa fie linsa pe sani (am vazut in multe comenturi de mai jos "linge-o pe sani" ), dar sunt putine fete in genul asta, nu va faceti probleme. Incearca sa ii gasesti punctul G (unii nu cred in existenta acestuia, eu cred din propria experienta) este situat cam la 6-7 cm in interiorul vaginului pe peretele din fata al acestuia. Atingerea si masarea acelui punct o poate excita la culme, si nu uita de clitoris, are un rol foarte important in exitarea unei fete si aducerea mai rapida a orgasmului. Am vazut ca multi au postat doar de dragul de a zice si ei ceva :"uite-asa"; "nu stiu", in fine... Si niciodata sa nu treci direct la sex fara preludiu. Poate pentru. tine este foarte excitant dar pentru. ea NU. Desigur in cazul asta ea poate sa simuleze un orgasm pentru a nu te face pe tine sa te simti prost. 30 minute de preludiu sunt suficiente, iar atmosfera sa fie cat mai romantica : lumanari, o sampanie ar fi binevenita, muzica romantica (gasesti pe net ) etc. Fa-o cat mai dornica de sex inainte de a incepe partida, in felul asta o vei exita mai mult iar orgasmul va veni mult mai repede. Incearca ce am zis eu si vei fi multumit de rezultate! Nu ma pot considera un "dr. sex" cum se considera multi din cate vad laughing Dar sper ca sfaturile mele sa iti fie de ajutor. Bye!

| deletedprofile a răspuns:

Of ce simplu pare din cate spuneti voi, dar nu e chiar asa simplu daca te gandesti mai bine, ma rog, depinde de la fata la fata. De ex: am avut o prietena care nu suporta sa fie linsa pe sani (am vazut in multe comenturi de mai jos "linge-o pe sani" ) dar sunt putine fete in genul asta, nu iti face probleme. Incearca sa ii gasesti punctul G (unii nu cred in existenta acestuia, eu cred din propria experienta) este situat cam la 6-7 cm in interiorul vaginului pe peretele din fata al acestuia. Atingerea si masarea acelui punct o poate excita la culme, si nu uita de clitoris, are un rol foarte important in exitarea unei fete si aducerea mai rapida a orgasmului. Am vazut ca multi au postat doar de dragul de a zice si ei ceva :"uite-asa"; "nu stiu" in fine. Si niciodata sa nu treci direct la sex fara preludiu. Poate pentru. tine este foarte excitant dar pentru. ea NU. Desigur in cazul asta ea poate sa simuleze un orgasm pentru a nu te face pe tine sa te simti prost. 30 minute de preludiu sunt suficiente, iar atmosfera sa fie cat mai romantica : lumanari, o sampanie ar fi binevenita, muzica romantica (gasesti pe net ) etc. Fa-o cat mai dornica de sex inainte de a incepe partida, in felul asta o vei exita mai mult iar orgasmul va veni mult mai repede. Incearca ce am zis eu si vei fi multumit de rezultate. Nu ma pot considera un "dr. sex" cum se considera unii, dar sper ca sfaturile mele sa iti fie de ajutor. Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei cum sa o exciti? pei in timp ce o saruti atingeo pe sani si pe fund eventual si intre picioare. mai intai doar pe haine evident, daca vezi ca te lasa mai atingeo odata in zonele alea in timp ce va sarutati dupa care incearca sa o atingi pe sub haine, o sa se excite mult mai intens. saruturile pe gat si mangaierile pe incheituri sunt si ele importante. daca faci asa o jumate de ora si vezi ca te lasa sa ii umbli si prin chiloti poti sa o dezbraci linistit. mai departe sper sa ai parte de o partida placuta de sex cu ea. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii chiar simplu sa exciti o fata... daca stii cum
de ex. acum 1 saptamana am cunoscut o fata foarte draguta am vorbit si noh a 2-a zii ne-am intalnit si ne-am sarutat a 4-a zii m-a chemat la ea neam pus in pat si ne-am sarutat si mnoh i-am pus mana pe sani mai intai am incercat sa-i dau incet jos sutienu si m-a lasat intentia mea a fost sa ajung la sfarc deoarece ca si vaginul si sfarcurile sunt glande excitabile...sa excitat mi-am dat seama din prima dupa aceea incet-incet mi-am dus mana stanga spre vaginul ei AICI FOARTE IMPORTANT:da ca vreti sa o excitati in adevaratul sens puneti 2 degete in zona clitorisului si invartiti degetele pe zona aceea daca este o fata mai sensibila credeti-ma ca nu neaparat ca va urla dar va scoate niste zgomote foarte excitante si inca ceva daca va simtiti foarte increzatori luatii incet mana si puneti-o la penisul vostru, este foarte excitant ganditiva un pic cu limba sai lingeti sfarcu cu degetele sa o excitati la clitoris si cu mana ei sa fie la penisul vostruwinking si 6-a zii s-a intamplat stiti bine la ce ma refer
eu sincer am numa 16 anitongue
fiti increzatori cu partenera si totul o sa iasa bine b-)
si inca ceva sa nu fiti beti cand faceti asa ceva o sa fiti mult mai duri ceea ce nu o sa-i placa la partenera si placerea nu va fi aceiasi eu vam zis doar voi faceti ce vretiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si niciodata sa nu ceri voie "pot sa te ating pe sani?" sau" pot sa pun mana pe fundu tau?" daca nu vrea prima data si iti ia mana, nu, nimic. retrage-ti mana mai sus sau mai jos apoi incearca din nou, stiti cum sunt fetele cand spun nu de fapt spun DA si cand spun da inseamna DA. Cu cerutu voie nu am cerut niciodata voie desi imi spunea ca nu dar incapatanat ziceam ca ea faceam ca mine, am patit ca sa imi ia mana si sa mi-o puna ea unde voiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... stiu si eu cateva puncte ale fetelor in care se excita happy de ex... urechile muscale incet de urechi (nu musca si tu ca taranulaughing) burta mangaio incet cu degetele pe burta pe spate la fel happy lingeo usor cu limba pe gat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba daca iti pui astfel de intrebare[cum sa exciti o fata] atunci esti gay frate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari. Pentru a o duce in extaz trebuie sa incepi totul intr-o atmosfera super ceva lumanarele parfumate, un cerceaf de matase, o muzica romantica, o sampanie etc.
Dupa toate astea puteti incepe usor cu dezbracatul asa putin cate putin incet dar sigur...deci o saruti pe gat, o atingi pe sani, poti sa te joci cu limbutza pe tot corpul ei, poti sa o mangai pe tot corpul, sa o faci sa se simta in extaz, ii spui chesti de genu "te iubesc" "ce bine arati"... ma rog. cand este complet goala poti frumos sa o intinzi pe pat sa o saruti sa o mangai si incet sa cobori spre "muntele venus" acolo ma rog in acea zona te joci cu limbuta pana ii gasesti punctele slabe (asta in caz ca nu le sti deja) vezi unde se excita, incearca miscari circulare si nu uita sa nu transformi placerea in durere. Eh in timp ce faci toata treaba cu limbuta poti sa o atingi pe sani usor, o sa simti ce ii place dupa cum se misca din talie, dupa respiratie, gemete, si sa introduci un deget in vagin sa il masezi usor inauntru cu pulpa degetului (nu uita sa ai unghia taiata si cat mai fina pilita sa nu o zgarii) dupa care o sa o vezi in extaz ii poti provoca un orgasm apasand usor cu varful limbii intre "buzele anterioare" sa faci miscari circulare si sa nu uiti de clitoris. Dupa preludiu o poti lasa cateva minute sa se odihneasca, in tot acest timp o saruti pe buze pe gat pe sani, ii acorzi atentie pe toate zonele sensibile, usor usor o sa simti cum vrea sa te simta in interiorul sau, o sa ii provoci o stare de"gol care trebuie umplut" si dupa care va jucati voi in ce pozitii va plachappy nu uita sa fii TANDRU cu ea si sa ii oferi o seara de neuitat.
Eh gata cu vorbaria treci la treaba si faceti totul intr-o placere. Cam asta o fost ce am avut de adaugat acu doar sa experimentezi si o sa o faci dependenta de dragostea ta si de tandretea cum faci sex cu ea.(Testat pe prietena mea) Have fun. Pentru restul care raspund doar sa fie si ei bagati in seama e jenant si nu pot decat sa le zic sa lase siteurile de pornografie si sa caute o fata pe care sa o iubeasca si sa se simta bine. Multa bafta in cucerirea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu o gadileam si se excita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prima data m-am culcat cu ea dar nu era nimic programat si dupa ce ne-am sarutat am mngaiat-o pe burta si mi-a zis: "poti sa-mi faci orice numa sa nu ma ****" si cum nu aveam prezervative am bagat mana sub tricoul ei si ne-am dat limbi si etc...
super cool!
si cand ma gandesc ca totul sa petrecut asa repede!
pana atunci abia vroia sa ma sarute. a durat 10 min pana am convinso sa ma sarute!
deci daca vrei sa ii faci ceva excito si mai departe vezi tubig grinbig grinbig grin!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saruto pe picior in sus...

Alte răspunsuri