| HellKnight a întrebat:

Dati-mi si mie niste exemple de nume de alint pentru iubita mea (fara ingeras, asa imi zice ea).

Răspuns Câştigător
| DanSor a răspuns:

Cat am fost impreuna, ii spuneam "iubita", nu stiu dar mi-a placut sa o alint asa, pentru ca are mai multe intelesuri, dar nu-ti pot spune cum sa-ti alinti iubita, deoarece aceste "alinturi" (daca pot spune asa) vin din suflet si nu trebuie sa te influenteze nimeni in alegerea lor.
Ai grija de tine si o relatie cat se poate de lunga si de ce nu... o nunta. In viata nu se stie niciodata de unde sare iepurelehee hee

35 răspunsuri:
| CiobAnu_Edy_1997 a răspuns:

Comoara mea inima mea boul meu

| Annasm1399 a răspuns:

Iubitul meu imi spune " mumusica mea", "mititica mea" sau " ingeras"... poate nu e asa complicat dar mie imi place cum imi spune asa ca spune-i cum iti place tie sigur ii va place si ei

| kalossss a răspuns:

Eu Ii zic bebe si zice ca e ff dragut asa sau spuneti caine laughing))))

| Nicusor_Buga_1998 a răspuns:

Oana

| ToxicCandy15 a răspuns:

Fetita mea, BebeluSa mea, Bebe mic, Sufletel,( puta mica, puta mare)laughing...mami, curcubeu, fluturas, viata mea, piticot, bobocel, inimutza, gurita, degetel, soale, papusic, squmpa mea...si cam asa e tot ce imi vine acum in minte, eu sper sa iti fie de foloskiss

| Ionut_Alexandru_1996 a răspuns:

Capsuna / Capsunica