| CosminME a întrebat:

DAU FUNDA! Niste cheat-uri pentru NFS World ( de bani si boots preferabil)

Răspuns Câştigător
| Dan_3443 a răspuns:

Gabriel_3333 numia raspunde daca nu sti despre ce e vorba(1) si (2) raspunsul lui MIahi_8198 este foarte folositor...am luat si eu trainerele big grin

34 răspunsuri:
| Gabriel_3333 a răspuns:

Ai mai jos rubrica de download. Succes! http://needforspeedworldcheats.blogspot.com/

| dinamovistul19 a răspuns:

Ajutati-ma si pe mine te rog anonimus tie ti-a mers aia de ai primit-o cu codu? eu daca dau pe click for download nu imi apare nimic de descarcare se reinoieste iar...

| Mihai_8198 a răspuns:

Coduri pentru bani si boost in NFS World nu exista si nici nu vor exista vreodata, asta ar insemna modificari in serverul jocului, deci hacking ilegal! Toate site-uri care sustin asta mint pentru a atrage vizitatori, carora sa sa le dea niste virusi. In schimb, EXISTA TRAINERE si CHEATURI pentru viteza, acceleratie, tank mode etc. Pe unele dintre ele le poti downloada de aici: http://www.internetus.ro/forum/viewtopic.php?f=13&t=189

| IonutFCSB97 a răspuns:

Eu nu am gasit niciun cheat unde a zis mihai...va rog ajutati-ma

| jelerudariuspati a răspuns:

Din pacate toate coduriile cunoscute precum acesta : EGBZ-LUPC-6GXJ-BKWS
au fost dezactivate
:-(

| Dan_3443 a răspuns (pentru IonutFCSB97):

Daca nu ai gasit acolo nu o sa gasesti nicaieri, asta inseamna ca nu ar fi bine sa joci cu trainere, nu sunt pentru toata lumea

| mihai_7264 a răspuns:

Nu iti lua pentru. accelerare rapida
ca eu mi-am luat si mi-au banat un cont de 45.000 money si 100.000.000 de bost
si nu am mai putut face nimic

| Anonim910 a răspuns (pentru mihai_7264):

Da Cum Se Fac Boost?

| Timisoara2 a răspuns:

Si aici sunt coduri cu gramada si aveti si un tutorial : http://www.tutorialeinstalarejocuri.blogspot.ro/......-hack.html

| Bogdan_Catalin_Radu_1995 a răspuns:

Ok, deci pana la urma un site functionabil si care sa nu imi bage o groaza de virusi aveti?

| mihai_7264 a răspuns (pentru Anonim910):

Pentru boost mi-a dat un prieten hack la boost chiar exista dar are virus mai intai trebuie scanat, apoi restartezi calculatorul si iti va merge pe urma dar trebuie sa fie si nfsw deschis

| DanaAndreea0091 a răspuns:

Exista trainere pentru boost vorbesc foarte serios iar pentru cei care nu cred asta sa nu vina cu commuri idioate am trainer de change car poti avea ce masina vrei din nfs originale(Top speed acceleratie si handling) ACM sa revenim la boost eu 102000 cu hack bost vas da un link da trebuie sa faceti surveys in fine cautati pe YouTube si o sa vedeti... PS FARA COMMURI IDIOATE LA ADRESA MEA

| Vassy_Mihai_1988 a răspuns (pentru DanaAndreea0091):

Da id la vassygentleman, please!

| Dascalu_Adam_1990 a răspuns:

Ce inseamna FUNDA va rog spuneti*mi... big grin happy Thx :*

| Lemo_Scooby_1990 a răspuns:

Vreau si eu

| alex4410 a răspuns:

Exista doar hack de viteza,tank,wallhack,no spikes,max speed,infinite speed,drift,handling, infinite powerups, no loading, crazy spin, hydraulics, si mai erau vreo cateva

| Madalina_Giorgiana_1996 a răspuns:

Nici eu nu stiu

| alexbirsan a răspuns (pentru mihai_7264):

Hei! nu de mult timp mi-am schimbat calculatorul si nu prea as vrea sa bag virusi in el... daca ai putea sa imi adaugi si mie niste speedboost iti dau contul si parola...adauga id: birsan.axel@yahoo.com (AXEL NU ALEX!)

| stefanio1990 a răspuns (pentru Dascalu_Adam_1990):

Raspuns Castigator.

| Ichim_Adyni_1996 a răspuns:

Add i.adiy@yahoo.com si ajutati-ma si pe mine cu problema banilor/boost-urilor.

| Lotzcar_Alex_1984 a răspuns (pentru Mihai_8198):

Da ma pana la urma nu exista niciun cod de boots si money.Dar exista cheturi si trainere.

| GaBy981017 a răspuns (pentru mihai_7264):

Mihai da-mi si mie hackul ala pentru bost!
da-mi un link de la el ceva...

| Alexx_Alex_1997_qTer a răspuns:

Vreau niste cheat-uri pentru nfs world

| Anonim2132 a răspuns (pentru DanaAndreea0091):

Mai ai hacu

| Adrian_Ionut_1998_PsI7 a răspuns:

Salut te rog foarte mult nu mi poti ajuta cu niste boost? id meu adi.nike98@yahoo.com

| Hispano95 a răspuns:

Poate raspunsul asta e un pic cam tarziu dar e bine sa stiti. la jocuri online de genu NFS world, NU gasesti niciodata trainer pentru cash, boost sau deblocarea masinilor, si nici nu vei gasi. Daca intri pe google gasesti multe prostii care pare ca ai gasit exact ce-ti trebuie, si cand sa descarci iti apare acolo sa raspunzi la niste intrebari si trebuie sa trimiti pe sms-uri, si probabil dupa ce ai facut prostia aia te trezesti ca descarci o arhiva de exemplu numita "NFS World Trainer" care pare credibila si cand o deschizi nu e nimic in ea, si te mai alegi si cu virusi in pc, si fara bani pe tel si fara trainer, pentru ca asa ceva nu exista. si asta ii valabila pentru muuulte alte jocuri

| Chirică_Ștefan_1999 a răspuns (pentru DanaAndreea0091):

Da-mi id-ul tau, please!

| Mihai_Rusu_1999 a răspuns:

Imi dai id tau de mees si da-mi te rog cave hack pentru boosturi

| Lucian_Rapid_1992 a răspuns (pentru Anonim910):

II cumperi cu bani reali happy