| math a întrebat:

De ce fetele cand sunt foarte excitate li se intaresc sfarcurile?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Nu intotdeuna @Yokai. La barbati sfarcurile se intaresc in anumite situatii, dar mai mult numai cand sunt atinse direct. Asta pentru ca la barbati nu reactioneaza tot corpul.
La femei insa, cand sunt excitate, se vede din cap pana in picioare. Si degetele de la maini sunt mai albe, le freamata narile, buzele tremura, se inrosesc urechile. Spatele li se arcuieste involuntar, sanii se ridica putin si sfarcurile se intaresc. S. a. m. d.
Toate astea pentru ca femeile simt cu tot trupul cand fac dragoste.

1 răspuns:
| Miauti a răspuns:

Dupa nick cred ca esti baiat, si mai cred ca esti mic pentru raspunsul asta. Iti spun asta pentru ca si la baieti li se intaresc sfarcurile cand sunt excitati.