| alex11_6875 a întrebat:

De la cati ani ar trebui sa iti iese sperma?

53 răspunsuri:
Alte răspunsuri
| tynu a răspuns:

Alex eu am aproape 13 si nu mi-a iesit sperma dar eu cred ca nu trebuie sa te preocupe aceasta intrebare! asculta-mi sfatul!

| tynu a răspuns:

Alex eu am aproape 13 si nu mi-a iesit sperma dar io cred ca nu trebuie sa te preocupe aceasta intrebare !asculta-mi sfatul!

| Ionita_Andrei_1992 a răspuns:

Si cat timp trebuie sa o freci?

| Ionita_Andrei_1992 a răspuns:

Eu am 13 si nu mi-a iesit si o frec in fievare zi tongue

| BarackzObama a răspuns:

Cred că la 12-13 ani

| vanatorul_4764 a răspuns:

Ba lasa-te de chestiile astea, ca o sa ai u parte de asta pe la 13-15 anio sa iti iasa sperma.

| vanatorul_4764 a răspuns:

Traieste-ti copilaria si lasa astea!

Alte răspunsuri
| gilbert50020 a răspuns:

Eu am 10 si mi-a iesit

| dragosh54 a răspuns:

Ma. eu am 12 ani si mi-a iesit sperma happy depinde o sa-ti iasa si tie daca inca nu tia iesit happy asteapta si fa laba zilnic (freaca menta) laughing

Alte răspunsuri
| kakam2 a răspuns:

Nici eu nu stiu.
am 11 ani jumate si nu imi iese cineva sa ma ajute:! dau funda

Alte răspunsuri
| Qpalzm a răspuns:

Alexe eu am 14 ani si mie la fel nu imi ieșea sperma si ma masturbam de la 8 ani si am văzut tot pe TPU ca sa imi fac o prietena care o sa ma ducă la un orgasm si am încercat chestia asta si crede-ma ca te simți foarte bine si am si ejaculat calumea

Alte răspunsuri
| abc_nelu a răspuns:

Buna! Fiecare organism reactioneaza altfel, insa, in principiu, in jurul varstei de 12-13 ani.