| anonim_4396 a întrebat:

Descrierea despre voi, cat mai amanuntit si frumos! :* Mersi.

Răspuns Câştigător
| mdaaa a răspuns:

Cred ca e cea mai simpla intrebare si totusi cea mai grea.sunt un copil mare care zambeste toata ziua si totusi e foarte trista, care se trezeste in fiecare dimineata si isi mananca cerealele in fata televizorului uitandu-se la desene animate, ador sa desenez, sa cant la pian, sunt introvertita desi toata lumea are impresia ca sunt ca o carte deschisa, ador copiii, iarna, cred in Mos Craciun.asta e o latura si al doilea EU daca se poate spune asta adora responsabilitatile si provocarile, sunt excesiv de meticuloasa, imi ador meseria, sunt cel mai aspru judecator al meu, urasc nedreptatea...sunt o gramada de lucruri care ne definesc pe fiecare, ciudat e ca abia cand incepem sa le insiram ne dam seama cat de putin ne cunoastemhappy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa incep eu sa imi enumar defectele aici?laughing
Pai nu termin pana la ziuahappy
Prefer sa ma descrie altii, pentru ca nu imi place sa vorbesc la persoana 1hee hee

| liz23 a răspuns:

Ador simplitatea dar intotdeauna o fac complicata

| Eu4EverX a răspuns:

O fiinta simpla, pentru care nu exista iubire...

| andreimicutu a răspuns:

Ce pot spune despre mine sunt doar lucruri pe care doar eu le cred... Daca a-s spune ca sunt un tip caruia ii place sa vorbeasca si sa iasa in oras toata ziua, sa ma distrez in limita bunului simt si alte lucruri sunt ceea ce cred eu dar impresia pe care cred ca o creez este mult mai importanta.Incerc sa fiu cat mai saritor sa ajut cat de mult pot, sa fiu un prieten foarte bun si ce primesc in schimb? NIMIC! De ce? Nici eu nu stiu, dar asa a fost sa fie. PS. "mdaa" vorbele tale cred ca sunt cele mai reusite mai ales ca vin din suflet.Si din cate observ si din ce ai scris "sunt ca o carte deschisa" este doar impresia pe care o creezi restul de necunoscut si van il vei stii doar tu.Despre chestia asta vorbesc si eu.Meriti toate aplauzele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu chiar vrei sa scriu romane pe aici?tongue

| godzila a răspuns:

Arat bine, sunt destept, bogat si am simtul umorului!