| celcestainsuspensie a întrebat:

Este adevarat ca Miley Cyrus face asa ceva? http://www.youtube.com/watch?v=tat3DhTInVg

11 răspunsuri:
| liveforsport a răspuns:

Unde o vezi tu aici pe miley cyrus?

| liveforsport a răspuns:

Unde o vezi aici pe milei cyrus?

| EvelineFgm55 a răspuns:

Nu inteleg ce. linge o sticla?

| adryana_6228 a răspuns:

Pai daca e pe youtube banuiesk ca da! e greu sa falsifici un filmulet trebuie sa ai experienta multa si multe programe la care nu multi au acces

| MinnieHaha a răspuns:

Daaaa este adevarat! Eo am vazut un filmulet in care bea, se droga si mai fakea si alt...
Deci da!

| Thunder a răspuns:

Ce capete de guma au dat raspunsuri pana acum laughing. Unde naiba spune ca e Miley Ciroza in acel filmulet. A intrebat daca face asa ceva. Si nu, nu a intrebat daca linge o sticla. Imi place cum sar combatantii sa apere onoarea unei pitipoance care nu ar da doi bani pe ei.

| FreakyFred a răspuns:

LOL. Omu' se referea daca Miley face asa ceva in sensul ca daca e o tar*a... nu a zis niciodata ca e prezenta in filmuletul asta... LOL, multa minte iti trebuie ca sa-ti dai seama.

NOname
| NOname a răspuns:

Iarasi te tii de prostii?
M-as mira, daca n-ar face...

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Daca auzeam ca face din astea Daisy Duck sau Minnie Mouse, chiar ma intristam, dar Hannah Montana asta, ma lasa rece.

| dErEkk a răspuns:

Nu o vad pe miley cirus aci dar e adevarat ca fumeazxa salvie

| Pawy a răspuns:

Aia nu e miley...