| SnYcK3rS a întrebat:

Hey TPU

Dintre cei care fumeaza tigari Marble imi spuneti si mie cum sunt? tari sau slabe? am vazut in magazin la 9, 5 lei pachetu si mi se par ieftine...

funda!

PS --scuze categoria

2 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Sunt naspa!
Sunt tigari normale, numai ca iti lasa in gura un gust naspa, si nici nu e cine stie ce de capu' lor.
Ia Kent sau altceva, mai pui cinspe mii si iti iei pachet.

| cossmy a răspuns:

Sunt nasoale...cu inca ceva, iti iei un Pall Mall, Kent sau Dunhill(care nu degeaba e fine cutsmug). Alea tigari, nu alte prostii. Dupa ce ca bagam toxine in noi, macar sa bagam de calitate...