| Numeexistent2 a întrebat:

In ce licee din București sunt cele mai bune fete ( caracter, fata, corp)?

6 răspunsuri:
| AmMultipleÎntrebari a răspuns:

1. Jean Monnet; 2. Caragiale;

| alina2k18 a răspuns:

Liceul de coregrafie Floria Capsali
Gheorghe Lazar
Iulia Hasdeu

| corbulalbrosu a răspuns:

1.) In liceele cu profil sportiv vei gasi (probabil) fete cu corpul frumos, (probabil si cu caracter si minte)
2.) In liceele cu profil cultural- stiintific fete destepte, cu multa minte si caracter peste medie,
3.) in liceele tehnologice, cu profil vocational, etc... restul, adunatura, la gramada. (bineinteles toate cu : caracter, fata, corp cat se poate de OK. )

| Patronu1 a răspuns:

In toate liceele găsești și fete frumoase și fete urate, astea sunt superstiții. Cum spun părinții ca nu îmi las copilu la liceul ala ca acolo se fumează. Serios? Arată-mi tu un liceu în care nu se fumează, diferența e ca la unele se face la ascuns în baie și în Carol 1 fumam cot la cot cu profesorii. Totuși sa ști ca fetele nu sunt un criteriu prin care sa îți alegi liceul. A, și sa fugi de Decebal ca de dracu, acolo găsești țigănci cât dulapu care au *** mai mare ca a ta. Bafta!

| RAY a răspuns:

Cine are caracter nu o sa vorbeasca cu tine

| LPCTSTR a răspuns:

Hai ca dam in cretinisme, opreste-te.