| Ramonnik a întrebat:

Iti mai vine ciclul cand ramai insarcinata?

6 răspunsuri:
| Anonimailiunestepeionut a răspuns:

Logic nu`!winking

| LadyAdda a răspuns:

Nu.

| maditzha a răspuns:

Nu ciclu nu-ti mai vine pe perioada sarcini dar la anumite femei exista niste sangerari minore insa iti poti da seama de diferenta dinte ele la culoare ciclul are o culoare spre exemplu inchisa iar sangerarile deschisa depinde insa de organismul tau oricum fi sigura pe perioada sarcini NU ai ciclu. Sper ca team putut ajuta!

greece12
| greece12 a răspuns:

Nu.
Primul semn de sarcina este lipsa ciclului lunar.

| denylov3 a răspuns:

NU. asa iti dai seama daca esti sau nu insarcinata dar poti avea si niste dereglari in corp si nu iti vine timp de o luna sper ca te-am ajutat

| Liliana1981 a răspuns:

Nu este normal, dar DA, e posibil! E posibil sa ai si 4 luni ciclu peste sarcina.