| bluesky a întrebat:

La cati ani a fost primul sarut? A fost french sau asa simplu?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai aveam 13 anihappy...eram extrem de emotionata si nu aveam habar de cum sta treaba, mi-era rusine ca ma voi face de ras...acum imi vine sa rad de acem moment, m-am simtit putin penibil, dar apoi am realizat ca nu am de ce... a fost mai simplu sarutul la inceput... apoi au urmat celelalte mai complicatehee hee... oricum primul sarut nu se uita niciodata si nu am sa uit acele clipe...

32 răspunsuri:
| anonim_6886 a răspuns:

Hmmmm...cam pe la 13-14 ani...nu imi mai aduc prea bine aminte laughing dar nu eram impreuna cu respectivul, deci...nu a fost nici o emotzie laughing

| anonima_3228 a răspuns:

LA 12.french