| ionicabubulina112112 a întrebat:

Merita sa faci sex neprotejat?
Se simte mai misto fara prezervativ?

Răspuns Câştigător
| EstrogenicCsgo a răspuns:

Dada recomand sexul neprotejat am ancercat cu fiicele mele si inca n au facut copii

9 răspunsuri:
| Gabryel85 a răspuns:

Se simte, dar... e mult mai riscant. Si aici nu e de sarcina (ca poti lua pastila), ci pur si simplu de boli cu transmitere sexuala.

| Whitesnake99 a răspuns:

Cu o persoana de incredere, da. Cu un strain, nu.

| jj7700 a răspuns:

Se simte ceva mai placut, dar depinde de circumstante. Diferenta e minora oricum in fond, e doar mai comod ca nu te mai opresti sa pui prezervativ. Daca esti intr-o relatie, nu aveti boli cu transmitere sexuala si folositi contraceptie alta decat prezervativ, merita. Daca e cu straini sau fara contraceptie, nu merita.

| Sofer a răspuns:

Merita sa faci dacă e un partener stabil și aveți un viitor împreună.

| lCupidon a răspuns:

Se simte mai mișto fără prezervativ, dar nu merita sa o faci neprotejat dacă nu îți dorești un viitor cu acea persoana

| Emilian65 a răspuns:

Merita daca vrei sa nu faci copii la momentul respectiv.

| darrio2007 a răspuns:

Merită. Dar trebuie sa-ti cunosti foarte bine partenerul si sa alegeti perioada potrivită.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita!
Doar gandul ca poti ramane inscarcinata, sau poti lua o boala cu transmitere sexuala, iti strica tot cheful de sex!
Prezervativul iti da siguranta de care ai nevoie ca sa te poti relaxa in totalitate si chiar bucura de un act sexual bun, de aceea este indicat sa-l folositi INTOTDEAUNA, fara sa riscati!

| DanielPopescu a răspuns:

Se simte misto sa ai copil