| faimosul28 a întrebat:

OARE MAI EXISTA FETE VIRGINE?

Răspuns Câştigător
| galileo a răspuns:

Ceau. Da exista. Cauta si vei gasi. O domnisoara care are moralitate, este cu frica de Dumnezeu nu isi incepe viata sexuala decat dupa casatorie. O astfel de domnisoara cauta un barbat cu care sa potriveasca, un barbat sigur pe el, linistit, intelegator, iubitor. O astfel de persoana merita toata increderea si toata stima si respectul. Din pacate putine sunt in ziua de astazi. Dar sa stii ca asa cum tu cauti o astfel de fata, si ele cauta la fel, baietii care sa nu fie doxa de carte in acest domeniu, care sa fie linistiti si la casa lor tongue

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca bunica carei moarta aha virgine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete virgine vor exista mereu, fiecare fata care se naste este virgina, apoi invata sa fie educata ca sa nu iroseasca acest dar, pana pe la varsta de 18 ani, apoi pana pe la 20 (chiar si mai mult) vor cauta baiatul potrivit.Asa ca fete virgine vor exista mereu, insa nu sti tu unde sa cauti, iar dupa ce o gasesti, asigurate si lasa-i ceva timp pana sa se gandeasca daca vrea sa faca acest pas. Sper sa te ajute raspunsu meu, papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei la urma urmii nu se dau feteli asa de usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred in fete dar putine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...mai mai sunt si de alea 0, 0001%, personal n-am gasit niciuna dar si cand dau de ea nu-i mai dau drumu:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 20 de ani si nu imi este rusine cu faptul ca is virgina.Si ce daca? nu e o moda invechita sa fii virgina ci cel mai frumos lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt nu chiar asa de multe dar sunt. Eu am 18 ani si inca nu mi-am inceput viata sexuala si vreau sa mai astept pana iau o decizie corecta, sa fie cu persoana potrivita nu vreau sa regret nimic, eu sunt mai de moda veche, cine va fi primul vreau sa fie si ultimul si mai astept pana soseste persoana potrivita.intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. fete virgine.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca sunt numai nu cred ca vor unu ca si tine.laughingasa ca ia si u tot ce prinzi ca vremea trece si decat sa devi un *** cautand virgine mai bine ma asculti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdap exista fete virgine si la ora actuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred! doar daca are un an!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUNT COMPLET DE ACORD CU GALILEO:"O domnisoara care are moralitate, este cu frica de Dunmezeu, nu isi va incepe ciata sexuala DECAT DUPA Casatorie."
Asa si-a incaput-o mama. big grin
Si faimosule:nu cred ca fetele s-au nascut dezvirginate.
Normal ca exista si vor exista.
De exemplu am o matusa care nu a gasit un sot potrivit pentru ea si este inca virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu cred ca mai exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu clar ca nu, de unde sunt asa de proaste, ca nu si-o pot pastra, prentru cel cu care siar trai viata, mai degraba o tin pentru cel frumos ce se foloseste, si li se pare ca devin asa destepte dupa ce o fac cu cineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| eusuntsimplu a răspuns:

Da, si inca multe sint folosite, ca baietii le amagesc pe fete, si cind vad baietii le invirtesc mintile si nu stiu ce sa spuie ...si atunci se observa totul dupa ochi