| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti, cu ce va epilati in zona pubiana si pe burta/piept?

9 răspunsuri:
| →s ♥ ą← a răspuns:

Esti fata sau baiat happy?

| covexrobu a răspuns:

Pai pe burta si pe piept sigur nu. Dar la "prietenul prietenei mele" sigur nu am padure.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai depinde. In zona pubiana eu folosesc bicullaughing ca doar nu sunt nebun sa folosesc ceara. Pe burta si piept, la mine nu e cazul, dar am vazut ca unii folosesc un fel de bande adezive, care se aplica pe zona dorita, se freaca binelaughing si se indeparteaza.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sunt de-acord ca un baiat sa se epileze cum vrea el in zona pubiana dar nu pe piept si burta ca doar nu concureaza cu mine la '''''cat de fina mi-e pielea''hee hee

Parul de pe burta si piept e un semn al masculinitatii lui!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pe burtă? Pe piept? Aoleu... o să ajungă şi la noi cretinătatea italiană cu pensatul sprâncenelor la bărbaţi dacă deja se întreabă de epilat pe burtă şi piept la bărbaţi. Pff...
Cât priveşte în zona pubiană, depinde de individ. Nu ţin pădurea dar nici nu folosesc bic sau bande adezive, bla bla bla. Un foarfec e mai utilwinking

| Lol_1641 a răspuns:

Dar de ce naiba sa te epilezi pe Burta sau pe Piept? Cat despre zona pubiana, nu stiu eu folosesc bicul!

| Nam a răspuns:

Bic!:p

| Smarandica a răspuns:

Auzi ca foarfecarolling on the floor)))doamneeelaughing)tare koncerigit sau cum i`o zicelaughing

| vinty a răspuns:

Pe burta si pe piept nu incerc ca am piele prea fina laughing. In zona pubiana cu bic dau ca sa nu mai fac paduchi rolling on the floor.