| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca am facut sex neprotejat inainte de menstruatie cu 8 zile?

Răspuns Câştigător
| gabimaris a răspuns:

Mai intai imi iau masina si apoi ma intreb daca pot sa invat sa o conduc...
...este socant ca unii fac sex neprotejat si abia dupa aceea se intreaba diverse! Uite-asa ajung fetele sa aiba trei patru avorturi inainte de 18 ani, asa vin pe lume copii nedoriti, iar alte femei ar face totul sa poata avea copii, uite-asa te trezesti ca, in sfarsit, vrei un copil, dar ai foarte multe avorturi la activ si jucaria nu mai merge, asa te trezesti la 50-55 de ani ca vrei sa ai o batranete linistita, dar ale tineretii greseli ti-au facut cadou chisturi si fibroame! Este trist! Scuze celor care se simt frustrati/deranjati de mesajul meu, iar celor care se regasec in el vreau sa le reamintesc ca sanatatea nu e totul, dar totul fara sanatate este nimic!

32 răspunsuri:
| Mihaela_Andreea_1992_AhZp a răspuns (pentru guralivul):

Daca am facut dragoste pe 8 Aprilie si pe 11 mi-a venit problema pot sa raman insarcinata? Am folosit si Calendarul de menstruatie si mi imi arata ca sunt fertila......Ma puteti ajuta?

| pufulete2021 a răspuns (pentru anonim_8127):

Bună,luna trecuta pe 2 mi-a venit menstruația și luna asta pe 11, și am avut relați intime neeprotejat cu iubitu aseară adică pe data de 10, pot rămâne însărcinată