| alyskumpy a întrebat:

Sal TPU, scuze de domeniu dar este cel mai accesat big grin as avea si eu o intrebare, cine ma poate ajuta plss? e vb de un film si nu mai tin minte cum se numeste, este un om de statura mica si negru care iese din puscarie si dupa aia este luat drept copil intr-o familie ei nestiind k acesta de fapt este un om big grin Fundaa! :*

2 răspunsuri:
| seergiu a răspuns:

Litle man:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu filmul LITTLE MAN se numeste e foarte tare il da mereu pe pro tv sa fii atent ca o sa il dea...il ador e comedie:))) http://www.youtube.com/watch?v=4vxUys8MSekFunda?