| RelaX1 a întrebat:

Sall all poate sa imi spuna cine va unde pot gasi power point 2003.Va rog imi trebuie urgent dau funda. da nu google si scrii ca asa am cautat nu am gasit. poate gasiti

2 răspunsuri:
| EternalPrisoner a răspuns:

In primul rand power point-ul nu se poate gasi pe google. Daca la asta te refereai. Power Point este incorporat in pachetul de programe Microsoft Office ( in cazu tau Microsoft Office 2003). Daca ai instalat Word-ul si Excel-ul atunci e mult probabil sa ai si Power Pointul. Inta in START => All Programs si cauta in lista unde scrie Microsoft Office, du-te cu clikul si o sa se deschita o alta lista si in lista aceea ar trebui sa fie Power Point-ul. Daca nu este acolo, inseamna ca nu a fost instalat de la bun inceput din pachetul acela si nu il ai. In situatia asta trebuie sa iti reinstalezi programul si sa iti selectezi si acest program. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bye bye

| gHioo a răspuns:

Toate aplicatiile Microscoft Office 2007 costa 150-200 euro.