| MarcuPopescu a întrebat:

Salut,dacă o fata îmi face sex oral și are o boala gen SIDA sau sifilis pot lua și eu?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu draga, o primesti la pachet prin curier. Cum sa nu o iei? Vezi ca bolile astea sunt mortale.

| Sofer a răspuns:

Sa te rogi sa nu aibă boala când îți face oral. Dacă are o sa iei boli.

| Celcestietot a răspuns:

Salut. Normal, organele expuse vor fi tot timpul o cale de transmisie a bolilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Folosește prezervativul.

| Violleta2022 a răspuns:

Da! Absolut toate bolile cu transmitere sexuala se iau prin sex oral, vaginal si anal.
Asta este un motiv foarte bun sa porti INOTDEAUNA prezervativ, la toate partidele de sex, indiferent de ce natura sunt.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sifilisul se poate lua doar daca are la nivelul gurii. SIDA doar daca ea si tu aveti rani, ea la gura, tu la p.a.