| albertosme98 a întrebat:

va rog spuneti-mi si mie cum pot baga o masina dupa net in NFS underground 2 sau daca stiti la altu va rog spuneti. funda

P. S:merge ca un prieten si-a bagat(numai am id lui)

5 răspunsuri:
| Anndreii a răspuns:

Salut alberto stiu eu cum iti poti baga masini iti dau eu un site si selectezi acolo tot ce trebuie ok? te descurci tu, poti baga orice masini vrei (ferrari, bugatti,... orice ) uite linkul :http://www.nfscars.net/....../list.aspx

| SzamosiNorbert a răspuns:

Www.nfscars.net acolo ai mai multe nfs-uri dai la UG2 si cars, apoi iti selectezi ce marca vrei, si dai de la normal la advanced ca sa ai poze;), iti alegi ce vrei si apoi download this car sau cum o fi, si : ca sa le bagi: te uiti la informatii pe site sa vezi : replace, si extragi GEOMETRY si TEXTURES la masina care iti arata apoi trebuie sa ai cfg installer, dai pe ala, iti selectezi directorul nfs ug 2 si extragi acea fila. ug2car in directorul tau, ne intoarcem la cfg installer, dupa cum ti-am zis selectezi directorul tau nfs underground 2, dai ok si apoi selectezi fila aia. ug2car, trebuie sa-ti dea... car mod is installed. OK Sper c-am fost de-ajutor. PS id-u meu de este vreo problema : szamosinorbert. Bye

| Neymar1999 a răspuns:

Ma am bagat si eu masini in nfsu2 da nu mere sa le tunezsad

| PlAy4YoU a răspuns:

Foarte usor, te duci pe YouTube si scrii : '' How to install cars for NFS UNDERGROUND 2'' (sau ce nfs ai) si cauti pe acolo funda? laughing

| Andrei_Alin_1983 a răspuns:

Salut sunt alin si va rog frumos sa imi spuneti cum pot baga o masina de pe net in NFS underground2