| Faranume1998 a întrebat:

Salutare, am o problema, am făcut dragoste cu prietena mea și am făcut-o protejat, dar astăzi mi-a trimis o poza cu un test in care reiese 2 liniuțe, numai ca a 2 e mai stearsa, e posibil sa fie gravida?

Răspuns Câştigător
| MademoiselleCosmina a răspuns:

Nu se poate exclude nicio varianta, adica sa o fi lasat tu gravida, sau altul. Fiindca incidente pot aparea mereu.
Trebuie sa faca alt test.
Si neaparat dupa 21 de zile de la actul sexual.

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Bineinteles ca e posibil.
Ai stat tu sa o pazesti non-stop ca daca o face si cu altul sa se protejeze?

| Goete a răspuns:

Si daca ti-a trimis o poza cu testul de sarcina? Sa iti trimit si eu poze cu teste pozitive?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca esti convins ca actele sexuale intretinute cu prietena ta, au fost intotdeauna protejate si s-au terminat mereu fara incidente, in acel caz transmite-i ca a gresit adresa. big grin

| Faranume1998 explică:

A mai făcut astăzi un test și era negativ, Doamne-ajută!