| ThinkPinkBb a întrebat:

Salve!
Vreau si eu niste idei de petrecere de revelion! Va rooooooooogpuppy dog eyespuppy dog eyes... dau funditalove struck...scuze de categorie, dar e cea mai cautatawinking

Răspuns Câştigător
| suprizaman a răspuns:

Pai invitatii conteaza si apropo scuze ca nu pot veni. Daca vrei am numarul lui valy si al tzionei.Am si alte numere.Decoratiuni tari in fiecare camera si sa fie diferite si cat mai multe.Nu trebuie cine stie ce clovni poti sa il inviti pe sti tu cine [daca nu buzz me pe mess]laughing Funda plsssss.Bafta!

2 răspunsuri:
| BlueEyes_2305 a răspuns:

In pijamale...Sau deghizati in diverse personajebatting eyelashesfundita?batting eyelashes

| IamNiemand a răspuns:

A trecut revelionul si ti-am mai zis pe mess.laughing