| Intelligence a întrebat:

Scz categoria, la alta nu se raspunde`happy. Un aparat de 10 mpx benq vi`ar fi de ajuns`?batting eyelashes big grin de inceput asa. Ce parere aveti`?

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Da,eu am de vreo 2 ani jumate un Benq E 1050 si sunt tare multumit de el, am facut vreo 7000 de poze pana acum si inca mai am de descoperit unele functii la el! A costat fix 400 de lei atunci, acum e undeva pe la 300 cred!

| XK a răspuns:

Pai ti-am mai spus, este forte buna la 2milioane...gandeste un telefon are camera de 3-5... camera aia o are de 10winking

| Castorul a răspuns:

10 MP e o rezolutie buna, si pentru inceput e mai mult decat suficientwinking