| Nimeni256 a întrebat:

Simt in zona intimă niște pulsații ..De la ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este pulsul tau, perfect normal si sanatos, care iti spune ca esti viu si tariesti!
Pulsul il simti in tample, in gat, la incheitura mainii, la incheietura picioareleor samd.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pulsatiile resimtite in zona vaginal-anala, sunt provocate de ''zvarcolirea'' incontrolabila a hormonilor sexuali. rolling on the floor

| Mmcosmin a răspuns:

Bucura-te! Inseamna ca esti in viata si sexualitatea ta este vie de asemenea. Cei ce nu au acest sintom ar trebui sa intrebe... dar ei nu stiu CE le lipseste.

| Sofer a răspuns:

Pulsații normale. Ești ok draga.

| Liviutltl a răspuns:

Ai spiridusi in zona inimii