| Ingrid16V a întrebat:

Spuneti-mi niste statusuri triste de plecarecrying(...crying
Va rog! Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Marius_7427 a răspuns:

Inima mea e ca un templu... intri, te rogi si daca meriti ramai! Tu niciodata nu ai intrat, nu te-ai rugat si totusi ai ramas...

There are things that we don't want to happen but have to accept, things we don't want to know but have to learn, and people we can't Live Without but have to Let go...

Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand va fi sa mao o data. Tu sa vii la cimitir, langa crucea mea de piatra, sa-mi sadesti un trandafir.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-am iubit...chiar mai mult decat propia mea viata... iar tu doar ai profitat de aceasta dragoste nu o sa ma mai vezi niciodata ramai cu ea si daca ti se va intampla si tie ce am patit ew sa te gandesti catusi de putin cate de mult te-am iubit eu crying sper sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orisiunde as pleca mereu, la bine la greu voi veni la tine iar tu iti vei aminti de mine! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa pleci nu mai vr sa sufar pentru tinesadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

UNde scuip numa`i puphappy