| Andra_5221 a întrebat:

Spuneti "te iubesc" de la prima intalnire?

Răspuns Câştigător
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Flav, ce esti rau, trimiti copii la facut teme! Tu ai uitat in ce lume traiesti?

Cat priveste intrebarea, duminica seara am prima intalnire, dar eu sunt mai rapida: deja i-am spus ca il iubesc. Si, apropo, Flav, sper sa gandeasca ca si tine si duminica noapte sa imi spuna fanteziile sale.

Revin cu detalii luni. Daca ma ridic din patwinking

35 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Ne intrebi daca mintim de la prima intalnire?

| oana23madrid a răspuns:

Nu asta in timp

| TeoIonela a răspuns:

Logic-Nu pentru. ca astia care zic din prima mint; adica, asa de repede ai ajuns sa iubesti persoana de langa tine? nu cred...de fapt sunt sigura ca nu e asa...stiu un baiat care i-a spus prietenei lui ca o iubeste abia dupa 3 luni-asa mai zic si eu

Dar te trezesti ca zice unu' :te iubesc!-din prima te bufneste si rasu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O, Doamne, nu straight face. daca zici asta, credibilitatea ta in fata celui fata de care te adresezi va scadea considerabil (isi va da seama ca numai gura e de tine si ca nu esti capabil de sentimente serioase). si in primul rand, astfel de marturisi, sincere sau mai putin sincere, nu se fac de la prima intalnire, pentru ca relatia nu ar mai avea niciun farmec, nu ar mai fi nimic interesant de descoperit in acea relatie. cel mai bine e ca lucrurile astea sa se petreaca pe parcurs happy.

desigur, ar mai fi posibilitatea ca sa fi vorbit mult timp inainte, in calitate de amici, cu o persoana cu care in sfarsit ti-ai dat o intalnire. si desigur, ca e posibil ca sentimentele de genul acesta sa se fi instalat intre voi, dar nu stiu daca aia se poate numi cu exactitate "prima intalnire" thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am mai avut o "prima intalnire" de vreo 18 ani, chiar daca au trecut multi ani de atunci, imi aduc aminte ca mi-au trebuit niste luni bune pentru a ii spune... te iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuhappy