| anonim_4396 a întrebat:

Stiti am o problema mai delicata sa zic asa, cum pot elimina ramasitele de sperma de pe penis?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ramasitele de sperma ''DE PE penis?'' se pot elimina cel mai SIGUR prin spalarea cu apa si sapun a penisului in intregimea lui. big grin

| Andrei258 a răspuns:

Prin mictiune sau spalare

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Urinand si apoi spalandu-te bine, cu multa apa si sapun, decalotand cmplet si insistand in fiecare pliu.

| Emilian65 a răspuns:

Prin spălare cu apa calda și săpun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce zici de spalare?

| JrBorboana a răspuns:

Paiii e simplu, poti s-o pui pe mama ta sa ti-o curete cu aspiratoru....La mine a mers Si dupa m-am **** 3 zile incontinu