| anonim_4396 a întrebat:

Va plac merele sau perele? De ce?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Pesemne ca e intrebare ghidusa adresata barbatilor, de vreme ce ai postat-o la categoria tematica unde apare! Va fi interesant de vazut ce raspunsuri primesti.Si fiindca tot sunt aici iti pot spune ca apeciez ambele feluri de fructe numai sa fie naturale...

15 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi plac.deoarece mie in general imi plac fructele.au multe vitamine si iti dau energie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca sunt aromate, proaspete si dulci, da.cand merg la piata "adulmec"mirosul fructelor si al zarzavatului, daca nu "miroase" a fructul respectiv, nu cumpar.noroc ca am intiparite mirosurile din copilarie, altfel nu as mai recunoaste parfumul de capsuni sau cel de castraveti, ar fi toate la fel

| chikitoka a răspuns:

Merele verzi ca-s mai acre si perele suculentetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ma interesa de fructe, puneam intrebarea la Gastronomie, nu la sex.

| Sara2 a răspuns:

Imi plac fructele in general

| psiholoaga a răspuns:

Pere. Mi se par mai pline si imbietoare. Intrebarea era completa cu : mere, pere sau bretele?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Atit merele cit si perele happy, pentru ca ofera o viziune placuta asupra vietii

| ICanLoveYou a răspuns:

Pune intrebarea la gastronomie

| andreutz a răspuns:

Merele...pentru ca marul e fructul diavolului laughing

lolita
| lolita a răspuns:

Poatesuntem prea demodati dar nu stiu la ce te referi.

cristian
| cristian a răspuns:

Intrucat intrebarea este pusa la rubrica Dragoste si sex pot sa-ti spun doar ca mie imi plac pepenii pentru ca ai pe ce pune capul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corect, psiholoaga mica si nebunateca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raspunsul cu viziunea e al meu da era de la serv si nu am mai accesat contul...

| kh1ss a răspuns:

Amandoua happy

| maitreyi a răspuns:

Urasc perele nu stiu dc...imi pla merele dulci verzi sau acrisoare