| PiiTiiic a întrebat:

Vreau si eu niste porecle foarte dragute pentru cea mai buna prietena a mea pe care o iubesc mult big grin...Imi puteti da si mie niste porecle?

8 răspunsuri:
| Bibyutsa a răspuns:

Daca e o prietena apropiata poti sa ii zici Zuza; sau Pisicu; sau cum iti vine tie sa ii zici pe moment. Succes! happy

| Florentin_6875 a răspuns:

Deci sa-ti spun ceva daca o iubesti asa de tare de de ce nu incerci cevainventiv si cauti ajutor aici pentru ceva care tu ar trebui sa faci.

| PiiTiiic explică:

Sa fie alintaturi frumoase...cum ar fi : gargarita mea, ingeras, sufletsel- cam asa ceva:*!

| TMI85 a răspuns:

Ai putea sa-i spui gargarita,beleuza,zapacita,pasarica, panseluta, cum crezi tu ca i se potriveste cel bine! sa fi iubita!

| Roberta a răspuns:

Bubu / Bib/ Bibi etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alint-o, asa cum oricarei femei ii place: "Fă!" - "Pi*do" - "Co*ie"

| irennee a răspuns:

Pisic, big grin iubita mea, iubi dubi, suri, sis, babybig grin

| Ștefi9 a răspuns:

Pai.Bubby,Squmpika,Brutnetika,Bubulina,BiBi,Nebunatik,Adormita,ZuzA,Pitik mik, etc...Cum o Cheama?