anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Aveti informatii noi despre miley cyrus?

321 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ca vrea sa s ecasatoreasca cu un baiat de 23 ani si ca acolo unde locuieste vrea sa faca si un copil cu acel tip si ca 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus este o persoana minunata si nu cred ca voi o iubiti la fel cum o iubesc eu ea este prietena mea cea mai buna si tinem la bine si a greu una la alta chiar daca une ori ne mai certam noi tot ne impacamhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei nu ii place berea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley e draguta? eu cred ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. Sincer nu imi place deloc de ea...mai mult atrage copii la tv, sincer nu ma impresioneaza deloc. punct.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu prea cred da ca atuncea de ce nu l-e publicati?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus a fost indragostita de nick jonas ce-ia, ce au fost impreuna mai demult. Dar acum este cu Liam din filmul de last songs. Si ii place mult de el deci un cuplu fericit. kisses kisses

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hana e o printesa :-P

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da
o cunosc foarte bine pe hannah

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley a declarat ca o data cu implinirea varstei majoratului isi va pune silicoane... dar a spus ca v-a tine cont si de parerile fanilor...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hello miley my name's Raluca. I like all your songs. I can't speak english but I try. I live in Sibiu and I want you come in Sibiu on the Samuel Micu Street number 10 because I want I saw on you. I love you! Bookmark

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley este cea mai mare fana a mea si nu o sa spun nimic despre ea rau bineinteles o iubesc cu drag raluca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta e ce stiu despre ea:nume real Destinity Hope Cyrus, Miley este porecla de la Smiley adica zambareata, zodia sagetator, data nasteri 23 Noiembrie 1992, are doua surori si trei frati, tatal Billy Ray Cyrus, mama Leticia, culoarea ochilor albastru-verzui, culoarea parului saten.Astea sunt doar datele personale si poate ca uni dintre voi ati auzit ca Miley se lasa de cantat... daca vreti sa aflati mai multe scrieti www.Miley Cyrus.com,deci s-ar putea ca Miley sa nu mai cante o vreme.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley se casatoreste cu nich

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am informati noi despre Miley Cyrus, am citit de pe un sait asta si am ramas oimita:Miley vrea sa se lase de cantat nu mai va da nici un concert si nu va mai inregistra nici o melodie, dar va juca in filme."Am aratat lumi cam ce stiu despre muzica si vreau sa joc in filme, asta este o provocare pentru mine"spune solista.Cam asta este tot.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus este logodita si acusi si maritata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley Cyrus a decis sa se maturizeze si de acum vrea sa tina concerte mai nebune pentru ca nu vrea ca sa o mai creada lumia o copiluta de 15 ani! eu vreau doar sa pun succes miey tine-o tot asa kiss!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am niste bombe despre tanara vedeta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mia sp[us cineva ca are 27 de ai si ca e casatorita o fi adevarat ca eu nu prea cred ca am citit ca are 16 pe cine sa mai cred? ca nu mai stiuhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt Claudia si vreau sa spun ca pentru un fan Miley Daniela e cam rautacioasa, foarte.Nu vreau sa o supar dar cam asa este.Crede ca nu e mare lucru sa fii vedeta dar daca ar sti ea cats se baga presa in viata personala si cat de atent trebuie sa fii la orice gest pentru a nu fii criticat.Trebuie sa fii amabil si sa demonstrezi mereu ca ai un suflet bun. E foarte greu sa-ti masoare cineva(paparazzi) orice miscare.Si vreau sa-ti spun ceva Danielatongueune-te in locul celuipe care vrei sa-l critici si o sa-ti dai seama de ceva nemaipomenit...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miley cyrus este o adolescenta din teenesii care acum locuieste in malibu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

miley a devenit rockerita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele real a lui miley cyrus este desnyn hope.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuuuuuuu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Defat sa stii ca miley cyrus are 17 ani nu 15

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... are 17 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am aflat ca este logodita cu actorul care joaca alaturi de ia in the last song. intre timp ei au mai avut niste certuri iar Miley ar fi fugit de acasa timp de 3 zile lasind verigheta si un bilet logotnicului sau in care ii spunea ca a fugit si nu se mai intoarce. Actorul a plecat in cautarea ei si a gasit-o intr-un bar din NEW-YORK plingind. Mai departe in schimb nu stiu ce s-a intamplat dar se zice ca ei sar fi inpacat si siar fi facut deja planuri de nunta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da multe multe

Întrebări similare