| Tepesionel a întrebat:

Ce femei straine vor sa iubeasca/marite cu barbati romani,ce asiatice, etc,care, de unde? Trebuie sondaj in tari straine si vazut unde exista mai multe femei ca barbati?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In Brazilia nova do cordeiro e un sat plin de femei care nu isi gasesc deloc barbati, locuiesc singure si daca mergi acolo ai familie la discretie cu una din ele si nu are cum sa te insele mai ales nu au dusmanie alea intre ele. Dar nu a rezistat niciunu pentru ca orasul nu e asa aproape si au resurse limitate poate ambientul nu le-a convenit la aia. Sau mergi in China sa aduci pe una de acolo in tara noastra, numai sa-i oferi un servici si sa-i faci acte pentru rezidenta.

| Violleta2022 a răspuns:

Asiaticele (indiencele, vietnamezele, tailandezele, chinezoiacele mai putin) vor asta, ca-s atata de sarace, ca ar face orice numai sa scape de saracia lucie in care traiesc si ele si familia lor.
Bineinteles ca trebuie sa stii engleza f bine, ca sa poti comunica cu ele si gasi site-urile respective din tarile lor.

| oz_1736 a răspuns:

Filipinezele vor sa fuga din tara lor. Nu conteaza sub ce motiv