| andrei_9776 a întrebat:

De ce fetele nu vor sa faca sex?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Pentru ca ele vor sa faca dragoste! Daca e sa vorbim despre prostitutie..., atunci abia asteapta clientii! E drept ca sunt si femei aflate "intre relatii" si atunci vor doar sex..., insa, pentru cele mai multe, actul sexual implica emotii senzuale si profund afective, nu doar senzoriale!

61 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu vor sa faca sex deoarece, ele te cred un pervers ca ai intrebat chestia asta sau sunt timide.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor sa faca sex
li este mai greu cit 6i fizic 6i moral
pentru fata este cel mai important cui sai deie virginitateaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Waa va spun eu cum sta traba tu oferibig grinragoste, bani...si multa intelegere iar ele ofera sex dar trebuie ca u sa platesti intai. E ca o afacerelaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm pai daca chiar tine la tine ar face' dar pentru ele mai usor e sa zici dragoste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da petruca nu ai bani nu ai masina si nu ai vila ca daca ai avea vila si bani arface orice vrei tu da cum nu ai bani si vila nu-ti fac si mai zic ca am prieten si nuau si astea de astea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele trebuie luate usor faci repede sex cu ele iti zic eu trebuie sa stii cum sa le ei! ai masina? bani? sigur o sa iti pice in plasa cateva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fetele nu vor sex...ci felete vor iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca fetele nu vor sex...ci fetele vor iubirebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca la unele fete lie frica sau lie rusine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru baieti care vor sex uite o idee bagate cu una convinge si fa. dupa aia dai papuci cel mai simplu eu asa am facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-adevar de aia nu vor sa faca sex pentru. ca le doare...in cot.Prea multa lume in ziua de azi asteapta sa primeasca totul si sa nu ofere nimic. Daca vrei sa ai parte de sex cu femei trebuie sa fii porc, nesimtit, sa ai bmw si ceafa groasa, sa fii baiat "de viata". Orice numai rutina nu.Eu sunt un baiat sensibil, dragut, cu simtul umorului si pot sa spun ca am avut numai de pierdut in relatia cu sexul opus asa ca prefer sa stau singur chiar daca inca am oferte.La 32 de ani nu pot sa disociez comportamentul femeii de jigodism, nesimtire, egoism extrem.Cat timp femeile vor trai cu impresia ca au aur intre picioare vor avea parte numai de deziluzii.Trebuie sa privesti la faptele lor nu la vorbele lor; si nu crede povesti de genul femeia e cea mai evoluata creatie a naturii, este cea mai mare aberatie spusa vreodata. Ele sunt superioare ca nr. de centri nervosi din zonele erogene, iar in privinta faptului ca traiesc sentimentele (fie pozitive, fie negative) mult mai intens decat barbatii asta le apropie mai mult de animale, pentru ca animalele reactioneaza mai mult pe baza instinctelor/sentimentelor si mai putin pe baza ratiunii.Si lipsa fortei fizice (care le impiedica sa se impuna cumva in fata cuiva mai puternic) le face sa-si bata joc de tine ca barbat prin mijloacele care-i raman la dispozitie( sa nu-ti vina la intalnire, sa nu-ti raspunda la telefon, sa te sfideze cu un rapciugos sau un rrom ca sa-ti arate ca de fapt tu esti un fraier nicidecum un super tip cum vrei sa te crezi). Din pacate asa comunica cele mai multe.Parerea mea e ca filmele de dragoste de la televizor prezinta modelul barbatului zilelor noastre(atent intelegator) si exact opusul a ceea ce sunt femeile (fac pe serioasele desi nu sunt, au pretentii garla de la barbati dar de fapt aleg pe cei mai josnici dintre ei). Ca sa nu mai lungesc vorba, natura umana decazuta=femeie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se tem sa nu ramie insarcinate si sa nu stie ceilalti din jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se tem sa nu ramie insarcinate si sa nu stie ceilalti din jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sa tem sa nu ai ba coppii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele vor baiatul nu stie a cere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o intrebare cu pre multe raspunsuri si nu o sa afli raspunsul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt timide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti lipseste sarmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prostie dai 2 palme... si zii treci fa la pusa si sa vezi ce tio suge

| mihaixliquid a răspuns:

Daaa,si cum... vine ca am parte numai de fete din astea sofisticate(alcool cat incape si peurma se stie ce urmeaza)si chiar si asa excluzand alcoolul tot acolo se ajunge, si cel mai tare e ca atunci cand le vezi prima data si intri in vorba cu ele zici ca sunt neste "ingerasi"da pai dupa maxim 3 zile phoaa, mai ca am avut parte si de mamici la casa lor, dar daca eream beat ce sa-i faci.sincer as vrea o relatie adevarata si cu sentimente da...mai am de cautat

| mihaixliquid a răspuns:

Si ce nu am precizat ca sunt in Spania

Răspuns utilizator avertizat
| roxana_2871 a răspuns:

Pentru fete e mult mai greu decat pentru baieti... ele nunt supuse la mai mult stres ...si daca mai e si virgina ...se teme sa nu o doara prea tare...saddaca ar tine mult de tot la tine atunci ar face-o... dar poate nu vrea sa iti dea virginitatea ei sad

| Boss_8235 a răspuns:

Pt cale e frica sa nu le doara Iti dai seama Andreie

| georgefcp a răspuns:

Frate cum puteti spune ca fetele nu vor sa faca sex pentru ca raman gravide. pe ce lume traiti sau mai bine zis in ce epoca traiti s-a inventat sexul protejat intr-un cuvant prezervativul asta daca nu te poti contola bineinteles. fetele au nevoie de afectiune de dragoste de iubire si de toate chestiile de genul asta si abia dupa sex. dar sa stii ca sexul nu este o necesitate este doar o placere.

| georgefcp a răspuns:

Frate cum puteti spune ca fetele nu vor sa faca sex pentru ca raman gravide. pe ce lume traiti sau mai bine zis in ce epoca traiti s-a inventat sexul protejat intr-un cuvant prezervativul asta daca nu te poti contola bineinteles. fetele au nevoie de afectiune de dragoste de iubire si de toate chestiile de genul asta si abia dupa sex. dar sa sti ca sexul nu este o necesitate este doar o placere.

| edytzu a răspuns:

Cum ma nu vor sa faca sex

| nebunueee a răspuns:

Undele fete nu vor sa faca sex pana nu sunt sigure ca le iubesti sa nu creada cati bati joc de ele faci sex si dupa aia pa ele doresc o relatie lunga... si apropo de ce vor barbati numai sex pai uni prin sex isi descopera iubirea... tongue

| razy a răspuns:

Eu am facut si le e frica ca le doare.