| SilentRain a întrebat:

Iubire sau război?
Trebuie sa recunosc m-am îndrăgosti teribil deși nu am crezut vreodata ca pot sa iubesc in același timp... e un sentiment groaznic cryingSunt foarte diferiți... Unul e foarte bun, iar altul e genul băiat rău cu motocicleta.
Amândoi aștepta sa vada ce a decis inima mea... Dar e o alerge extrem de dificila...
Deci fraților ce sa aleg din un mar si un baton de snickers?
Voi ce alegeți? Nu plângeți, alegeți cu rațiunea nu are rost sa fiți sentimentali, kg vor suferi big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe măr îl iau de iubit, iar pe Snickers mi-l ţin de amant.

Răspuns Apreciat de Editori
| ariannakaterine a răspuns:

Eu zic să aleg fix ceea ce simți. Cu siguranță în adâncul sufletului tău, cu siguranță deja ai ales pe cineva. Nu te gândi doar la prezent, gândește-te cum te va face pe viitor să te simți băiatul respectiv; nu uita că batonul de Snickers da, e super delicios, dar poți face diabet de la el și pe deasupra te mai și îngrașă..pe când un măr poate nu e la fel de gustos, dar cu siguranță te va ține sănătoasă și îți va pastra o siluetă de invidiat! Ceea ce vreau sa iti zic e să nu te gandesti doar ca acel bad boy e super hot, gândește-te daca puteti avea un viitor impreuna; daca te va face sa te simti iubita, daca te va intelege. Acelasi lucru e valabil si cu baiatul bun. Este strict decizia ta; fix cum simti!

12 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fetele bune merg în rai, fetele rele merg unde vor. Fetele care merg la produs, au criterii mai clare la selecție. Cel puțin de obicei. Nu este o injurie mascată ci o modalitat de a te face să te gândești cum e cu mărul. Poate de la mărul din povestea biblică ți se trage. A propos, motociclistul cum stă pe motocicletă când conduce, nu cumva cu spatele înainte?

| Trustmotorcy a răspuns (pentru sadrian46):

Așa metafore mai rar, mi-a plăcut laughing

| SilentRain explică (pentru sadrian46):

Care e problema ta? N-ai umor, ai doar glume de prost gust

| sadrian46 a răspuns (pentru SilentRain):

Nu am vrut să fiu umor. Omor.

| Freya1 a răspuns:

Cred ca trebuie sa iti cunosti viitorul iubit mai mult de atat.Tu înainte să te "combini" cu cineva nu astepti sa stii mai multe despre el decat daca merge cu motocicleta sau bmw-ul?
Înainte trebuie sa ii cunosti si apoi sa formez o relație.

| SilentRain explică (pentru Freya1):

Când vorbești despre" băieți " ma refer stric la un mar si un baton de snikers
Hi-hi-hi te-am indus in eroare big grin

| anonimg a răspuns:

"Deci fraților ce sa aleg din un mar si un baton de snickers?"
Ciorba de stevie. Adica pe niciunul. De ce? Pentru ca mai inainte de orice alegere trebuie sa existe niste principii. Fara principii nu se pot face alegeri. Mai concret, a alege fara principii inseamna a sta fizic cu unul, si cu inima la celalalt. Asta este sinucidere. Daca mai apar si copii, e si mai grav.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ploicică, nu! Dacă te pun să alegi, niciunul nu e bun pentru tine. Lasă-i, al treilea e cu noroc.

| Nemessys a răspuns:

Iubirea este un razboi. Si mereu barbatul pierde contra femeii. sad

| SilentRain explică (pentru Nemessys):

Aici te contrazic, ce-l ce iubește mai mult pierde mereu

| sadrian46 a răspuns (pentru Nemessys):

Și viața câștigă.

| Theo94 a răspuns:

Un snickers, mergi cu bad boy-ul, fetelor le plac baietii rai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege mărul, batonul îți va aduce și diabet pe lângă kg în + mărul e mai sănătos dtpdv, alege raiul dacă vrei relație serioasa dacă alegi cealaltă extrema vei suferi un lucru e clar îți lipsește flerul!
Tu ar trebui sa simți sa ști cel mai bine care ți ție mai potrivit sa ai acel feeling ascultați mintea nu inima.

| Anuket a răspuns:

Aleg și batonul și mărul. Pe primul pentru că nu-mi face niciun rău fiindcă-s destul de slabă, iar al doilea că e mai plăcut.

| Eugen80 a răspuns:

Alege marul, snikersul ingrasa.
Acum serios, baiatul "cel rau" va avea multe fete si tu nu vei reusi sa-l potolesti!

| Trustmotorcy a răspuns:

"băiat rău cu motocicletă" aștept să suferi și să nu înțelegi de ce mereu ți se întâmplă asta laughing

| SilentRain explică (pentru Trustmotorcy):

Viata e atât de cruda =)

| cipriancip89 a răspuns:

Alege baiatul care sta cel mai bine pe partea emotionala. Pentru tine ar fi ideal, ca unul dintre cei doi, sa aiba un minim de inteligenta emotionala.