| bogdan133 a întrebat:

Salutare, am si eu o intrebare?

Am o relatie de 1 an cu o fata iar de 6 luni stau acasa la tatal ei, cu care ma inteleg foarte bine. In octombrie are nunta si voiam sa intreb cam cati bani ar trebui sa dau ca dar, luand in considerare situatie, ca nu platesc aici chirie etc.

Funda!

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să dai după buzunarul tău, cât ai, iar nu după cum zic alții.

4 răspunsuri:
| Eliza1911003 a răspuns:

Pai,spre exemplu nasii dau 2000 de lei, parintii 4000, iar tu fiind un membru al familiei ai putea da 1500, totusi.

| Simpatic a răspuns:

2000 de lei nu fi nesimtit happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

2000 de lei asta cu bun simt.

| Emma30555 a răspuns:

Poti sa le dai intre 700 si 1000 daca nu stai bine cu banii, minim 600. Vezi si cat e meniul. Daca vii insotit dai minim 1200