| LuminitaRoz a întrebat:

Voi avea o surioara in cateva saptamani! mama m-a pus sa ii aleeg eu numelebatting eyelashes ce propuneri aveti?:*:* p.s sa fie mai sofisticate asa:d

70 răspunsuri:
| RozyRozyRozy a răspuns:

Selena, repeca, brianna, antonia, stefania, jasmin, vivien, lorena, zoe, sofia, jessie
cam astea imi plac cel mai mult
funda? big grin big grin big grin

| xoxolavxoxo a răspuns:

Daria,Raluca,Bianca,Brittney,Jessie,Antonia,Lavinia,Andreea,Gabriela mie imi plac, sper sa iti placa si tie.
Felicitari si sa creasca mare si frumoasa:*

| Rhoselynn a răspuns:

Edith,Adela,Lara,Aura,Catherina,Anda,Ingrid,Issaura,Valeria,Ilinca,Teodora,Donia,Sonia,Miruna,Olivia,Doriana,Elisa,Liza(m-am gandit ceva la astea, nu am dat search pe google cum evident au dat toti). Sper sa iti fie de folos

| MisakoYui a răspuns:

Adela Cecilia Natalia
Aina Cleopatra Nicoleta
Adelina Corina
Alissa
Anca
Ana
Andreea

Roxana Siuzan
Ramona

| AnonimC a răspuns:

Antonia Patricia.
Jeniffer Bianca.
Cezara Beatrice.

| MissSunshine94 a răspuns:

Nu stiu daca o sa-ti placa...insa am decis ca daca voi avea o fetita o sa-i pun fie Loredana fie Cassandra..aceste 2 nume imi sunt cele mai aproape de inimahappy sa-ti fie sanatoasa surioara...si sa aveti grija una de altahappy succese pupici

| Xandr a răspuns:

Briana
Maria
Andra
Maya
Daria
Lorelei
Meredith

| AsyMe a răspuns:

Lara e preferatul meu, dar vrei si nume straine sau doar romanesti?

| LuminitaRoz explică (pentru AsyMe):

De toate, dar sa fie frumoase!

| teiubesteuna a răspuns:

Delia, briana, sorina, izabela, raluca, andrada, larisa, daiana, sara, sandra, vanessa.

| miaupisicutza a răspuns:

Pai uite cateva nume:Angelina, Carla,
Karina, Selena,... Sper ca sunt bune... Funde daca merit!:*

| samuraiul2007 a răspuns:

Sincer mie mi-ar placea sa ii pun numele Gratiela. Acum tu decizi

| direcșănăr a răspuns:

Beatrice si Alice sunt niste nume foarte frumoase. happy

| RalucaIoana17 a răspuns:

Maya
Lara
Antonia
Rebecca
Yasmin
Alina
Andrada
Afrodita
Anastasia
Ecaterina
Julieta
Amelie...thinking
sper ca te-am ajutat
funda?puppy dog eyes?

| FrumushikaTha a răspuns:

Mie imi place mult cum suna Larissa Elena sau ceva asemanator

| Cristinutza234 a răspuns:

Ce spui de Bella? :*:*:*

| MKKuky a răspuns:

Mie imi plac foarte mult aceste nume: Delilah, Jasmine, Jennifer, Alice, Eleanor, Ariana, Luna, Hermione, Ayla, Bogdana, Dafne, Daliana, Riana, Dalya, Esther, Eveline, Fifi, Felicia, Rowena, Cindy, Stefana, Svetlana, Nina, Fiona, Gizi, Helga, Georgia, Catalina, Hristina, Inga, Ivy, Ivona, Lina, Izaura, Kyra, Lelia, Letitia, Tina, Miriam, Pauline, Renata, Roana, Sophia, Bibi, Sara, Antonia, Beatrice, Codruta, Daniella, Agnes, Aura, Sesil, Clio, Erika, Hana, Derpina, Medeea. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Madutza2Special2girl a răspuns:

Sa te exprimi prin ea :
Sofia:sensibila,onesta,fina,incredibila, ascultatoare sau sa fi ea:
Iris(albastru ca in poza, cool), Daria( ca ultima luna din iarna, photo cool)

| Madutza2Special2girl a răspuns:

Mai am si eu niste nume sofisticate:
Alissia Georgiana
Andra Beatrice
Madalina Ingrid
Andrada Sophia
Mihaela Corina
Rebecca Laura
Delia Nicola
Bianca Elena
Sarah Florentina
Ingrid Valentina
Alexia Ariadna
Irina

| George1Geo1 a răspuns:

Tatiana sau Britney
Funda?

| zuziktacrazy a răspuns:

Bianca

| anonim_7388 a răspuns:

Cele mai la moda nume de fete sunt: Ana, Larisa,Bianca,Roxana, Cristina, Adda, Mihaela, Tania...

| Madelynne a răspuns:

Roberta,Maia,Amelia,Danna,Heaven.Helene,Raluca,Madalina,Anastasia,Anabella,Catalina,Christabel,

| DyanneDolce a răspuns:

Helena
Jennifer
Jessica
Eleftheria
Raisa
Sabrina
Eda
Adelina
Adelle
Medeea
Afrodita
Amy
Jasmin(sau Iasmina)
Andreea
Beatrice
Emma
Delia
Maya
Celia
Celine
Kristen
Anya
Nicole
Ivi
Loreen
Sore
Sonya
Lorena
Thalia
Dacă vrei să aibă 2 nume, le poţi combina pe cele de mai sus, sau dacă vrei poţi combina unul de mai sus cu unul românesc, de preferat sfânt(dacă vrei)! Sper că te-am ajutat!

| Haha_Danyela_1998 a răspuns:

Mia e foarte frumos, si Sofia, Ariana, Maia happy

| Allyn4ik a răspuns:

Lavinia,Evelina,Antonia,Marcela,Monica,Elisa. sper sa iti placa vreo unul happy

| Madalinuta2eu a răspuns:

Eu zic sa-i pui un nume care te caracterizeaza pe tine si sa te porti! exemplar cu ea! Felicitari! ar trebui sa o cheme Sofia! Mult noroc! Eu am o nepoata pe nume Alissia Ariadna.

| Bubuletu a răspuns (pentru Madalinuta2eu):

Si mie îmi place Sofia!

| PisicutzaBombonika a răspuns:

Nume: Elena,maria, anastasia, cosmina, ema, sofia, cassandra

| Ƅhaa_ZuZÿ_1997 a răspuns:

Erika.