| Oanny a întrebat:

"Vreau si eu parintii mei!"
Semnati petitia daca va pasa... http://vreausieuparintiimei.stirileprotv.ro/index.php?re s=no_seria_bi
:*

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

@pup tu ai citit macar ce ai semnat?
Nu e despre copiii bolnavi, ci despre cei fara parinti, cei din caminele de adoptie.
Btw, e "copiii" cu trei de "i". Nu "copii".

42 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

@paulla nu mai judeca pe altii.nici tu nu ai scris corect numele de utilizatori

| salajeanul a răspuns:

Am un raspuns pentru copilul din reclama de la tv ce spune: "vreau si eu parintii mei"
Ce **** mea vrei sa iti fac?!
Sa ma fac tactu'?!

| InGErAsHFaCutPraF21 a răspuns:

Eu,sincer cred ca e dragut ce vrei sa faci, apreciez dar nu pot sa semnez fiindca voi primii un copil si oameni buni:conteaza cauza nu neaparat cum a scris! Fiti seriosi ar trebui noi sa lansam o campanie vreau sa lansez cine e de acord sa ceara adresa de mess si imi spune in mesaj.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba.pierdere de vreme nu ajuta cu nimic pe lume o doare in c*r.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu semnez nimic, ca poate vin militienii si imi duc casa in spate.

| xXxTedyGirlsxXx a răspuns:

Am semnat, chiar as vrea sa ajute la ceva, sunt mama adoptatoare.

| memekiki a răspuns:

Si eu am semnat petitia>big grin

| danutz_2825 a răspuns:

Da am semnat si eu

| RTYUI a răspuns:

Da. aceasta "petitie" e pe sistemul hai sa aratam nu sa facem ceva in privinta asta.

| TAZZY a răspuns:

Am semnat! Sper sa ajute pe cinevabig grin

| Alinna_3086 a răspuns:

In primul rand nu conteaza modul in care a scris atata timp cat persoana respectiva a inteles scopul petitiei si a semnat-o.In al doilea rand tin sa clarific faptul ca nimeni nu este obligat sa adopte niciun copil doar pentru ca a semnat petitia. Oameni buni asta e o petitie, nu va baga nimeni pe gat copiii.

| RALUCA06 a răspuns:

Deci nu pot sa cred cat de cretini pot fii unii.serios acum.voi v-ati bucurat de multe privilegii, nu stiti sa apreciati un lucru bun din viata voastra si luati totul ca si cand vi se cuvine.asta doar pentru ca ati avut niste parinti prea permisivi si care v-au iubit.voi nu stiti ce dureros e sa stii ca nu ai pe nimeni si ca pentru un sistem bolnav esti doar'unul dintre ei'.sa va fie rusine pentru mesajele pe care le-ati postat.