anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

William levi si maite perroni sunt impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ar fi ce? E viata lor; ca si noi au dreptul sa o traiasca asa cum vor si cu cine vor. Presa isi baga coada mereu unde nu trebuie si inventeaza tot felul de barfe ca sa atraga atentia. Nu cred ca sunt impreuna, dar ca sa moara altii de oftica daca as fi in locul lor i-as face sa le para rau pentru ceea ce au scris, deoarece lucrurile acestea nu ii afecteaza doar pe ei ci si pe membrii familiilor lor. Oare cand se va opri presa? Daca as avea o putere imensa i-as arunca pe toti in inchisoare pentru magariile care le scriu. Sper sa va gasiti "nasul". Maite si William sunteti superbi; nu dati atentie barfelor. Ramaneti la fel ca pana acum! pupici

170 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Acum william este cu maite perroni sau nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da sigur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei nu sunt impreuna, dar sunt foarte buni prieteni, chestiile astea sunt numai barfe din partea regizorilor. stiti de ce au facut asta? Va spun eu : pentru ca oamenii sa se uite la telenovela. eu imi zic parerea ei desi s-ar potrivi ca sa fie ei un cuplu
dar ei sunt prieteni foarte buni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca sunt impreuna... dupa momentele petrecut in telenovela nu cred ca nu sa infiripat ceva intre ei, pentru ca au fost niste clipe extrem de romantice si se vedea pe fata lor cand se priveau unul pe celalat. Oricat de bun ai fi ca actor eu cred ca tot nu poti sa privesti pe cineva asa soooperb cu se prieveau ei.Ioiii, de ce nu poate william sa fie roman si sa vina in romania? jo lo chero mucho a el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu creca sunt impreuna dar ce are pot sa fie adica de ce nu pentru ca sun frumosi amandoi si ce bine le stau impreuna adica alooo cine nu vrea sa fie frumoasa sau frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa fie impreuna?laughinglaughing
Sau de fapt eu nu stiu, si sincer nici nu ma intereseaza...`*:*:*
Oricum s-ar potrivi...tonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu ce sa zic dar mie mi-ar placea ca ei doi sa fie impreuna ...se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca, Wllam are o sotie si un copil.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da daca ar fi ce?
apoi le sta foarte bine impreuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din pacate nu! eu mi-as fi dorit sa fie impreuna! xxx

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le-ar sta foarte bine impreuna sunt foarte frumosi amandoi dar william este insurat cu paola din destine furate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il ador pe willi:X:X::X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, ceo doi actori nu sunt impreuna::!:!:! pup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e cu mine de 2 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU cred ca William levi maite sunt impreuna.De ce? pentru ca de la niste tenelovele facute impreuna incepe totul ca de exemplu PEEWEE si SHERLIN si nu era adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca sunt impreuna. si daca ar fi nu ar trebui sa intereseze pe nimeni viata lor personala.lasa-ti in pace sa-si traiasca viata cum vor, au tot dreptul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si ce daca sunt e probleme lor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred dar mi-ar placea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar fi impreuna ar fi bine:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred. E viata lor si nu are nimeni dreptul sa ii critice.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ar fi ce? ii ok is super amandoi as vrea sa fie cu mine imi place la nebunie william levis as face o mie de pacate cu el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt impreuna desi formeaza un cuplu exceptional

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dupa cum a si sarutato la ce sa te mai asrepti la alt ceva eu asta cred dupa ce am vazut poza mie imi place de amindoi pentru ca se potivesc foarte mult merita sa fie impreuna ca sunt foarte frumosi si tineri merota ii iubesc foarte mult pe amindoi v-am pupat mult si dulce maite y levy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

William Levy si Maite Perroni nu sunt impreuna deoarece William Levy este casatorit cu Elizabeth Gutierrez.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

William Levy NU ESTE CASATORIT cu Elizabeth, sunt impreuna dar nu casatoriti.Si e clar ca pentru el s-a cam terminat dragostea pentru.ea.Si de unde stim ca nu a ramas intentionat insarcinata a doua oara numai ca sa il tina cu forta langa ea? Oricum el se potriveste mai bine cu Mayte.Si nu ea se tine de el ci exact invers, mai cititi si voi oameni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Miar place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.deoare ce william este casatorit cu elizabeth gutierrez...

Întrebări similare