| anonim_4396 a întrebat:

William levi si maite perroni sunt impreuna?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ar fi ce? E viata lor; ca si noi au dreptul sa o traiasca asa cum vor si cu cine vor. Presa isi baga coada mereu unde nu trebuie si inventeaza tot felul de barfe ca sa atraga atentia. Nu cred ca sunt impreuna, dar ca sa moara altii de oftica daca as fi in locul lor i-as face sa le para rau pentru ceea ce au scris, deoarece lucrurile acestea nu ii afecteaza doar pe ei ci si pe membrii familiilor lor. Oare cand se va opri presa? Daca as avea o putere imensa i-as arunca pe toti in inchisoare pentru magariile care le scriu. Sper sa va gasiti "nasul". Maite si William sunteti superbi; nu dati atentie barfelor. Ramaneti la fel ca pana acum! pupici

170 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca sunt impreuna deoarece William Levi este insurat cu Elizabeth Gutierrez si are o familie frumoasa.Cred ca William Levi are o relatie strict profesionala cu frumoasa actrita Maite Perrroni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, el s-a casatorit recent cu elizabeth gutierrez (analia) si au 2 copii impreuna.:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

William Levy se potriveste cel mai bine cu Elizabeth G. sunt impreuna au 2 copii si sunt superbi impreuna. ei 2 sunt cei mai frumosi actori si pe langa ei si Gaby Espino, Mario Cimarro si Belinda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este viata lor si fac ce vor cu ea; dar ar fi mai bine ca William sa ramana cu Elisabeth deoarece au doi copii impreuna, si acum sau mai tarziu copii vor avea de suferit daca ei sunt despartiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca la wiliam si la maite perrony le-ar sta bine impreuna eu sper sa fie impreuna si ii sustin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brava lor sunt super super chiar daca nu sunt in preuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper ca daaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ar fi ce? este viata lor. maite si william sunteti superbi nu dati atentie barfelor. ramaneti la fel ca pana acum! pwpiki

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma bucur pe ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ar fi ce e? E treaba lor sunt frumosi se iubesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac la nebunie

| damaris a răspuns:

Wiliam s-a despartit de sotia sa si maite de iubitul sau deci este clartonguebn nu ma bag in viata lor dar cred ca ei se iubesc

| viooleta a răspuns:

Nu sunt ipreuna chiar daca sunt multe zvonuri.

| elena123 a răspuns:

Normal ca nu pentru ca el este casatorit si are si copil

| elena123 a răspuns:

Nu este adevarat pentru ca William levi este insurat si are si copil, iar Maite are viata ei...thumbs up

| andreia_4484 a răspuns:

Nu gred ca William Levy si Maite Perroni sunt impreuna, astea sunt niste barfe pe care nu ar trebui sa le bage in seama... Si chiar de ar fi impreuna e viata lor si fac ce vor cu ea, si oricum se potrivesc ca amindoi sunt frumosi.

| yulia a răspuns:

Nu desi s-ar potrivi de minune
sunt cei mai tari si cei mai buni
felicitari pentru cum joaca

| pauladulcika a răspuns:

Nu stiu dar si daca ar fi le sta bine impreuna

| pissy4u a răspuns:

Mi'ar placea mult sa ii vad impreuna ar fi un cuplu minunat... daca ar fi treaba lor.si totusi intr-un fel nu ar fi frumos pentru ca are 2 copii este casatorit si din cate stiu isi iubeste mult nevasta deci eu cred ca nu are relati ca alte femei.