| Alyn1998 a întrebat:

Cum fac unii Subscriberi pe youtube?
Adica am un canal si am un continut destul de bun dar imi trebuie un site unde sa dau SHARE (de exemplu)...
Si ii vad pe unii care de la 750 de subscriberi ajung la 2000 asa fara sa faca nimic.
Adica ce au ei de dau share peste tot pentru subscriberi?
Funda

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| Ionait a răspuns:

Cumpara subscriberi. Sunt oameni care se ocupa cu asa ceva.