| Ramo02 a întrebat:

Cum sa fac gifuri miscatoare? Cu ce program? http://ekladata.com/afej284x7SmbExyikOwc0nby_2w.gif

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Ryss a răspuns:

GIF-uri mișcătoare?
Dacă e GIF, clar se mişcă. laughing
Ca să faci GIF-uri, ai nevoie de poze.
Poți folosi PhotoScape.

| Ramo02 explică (pentru Ryss):

Ca cel din link. Adica daca este apa sa se miste, daca este pisica sa de din coada.

| Ryss a răspuns (pentru Ramo02):

Ai nevoie de poze asemănătoare, dar diferite. Adică: are coada într-o anumită poziție, următoarea are coada mutată un pic mai încolo, şi tot aşa.

| Ramo02 explică (pentru Ryss):

Care sa isi miste coada.