| Simioana_Ionut_1990 a întrebat:

Cut si eu un site gen matrimoniale da fara din alea cu fac masaj sau mai stiu eu c

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Alexandru0007 a răspuns:

Sentimente.ro,badoo.com.twoo.com,netlog

5 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Un mic sfat daca imi permiti, cand vei gasi siteul pe care il cauti, straduieste-te sa scrii corect, nu de alta dar e posibil sa nu ti se raspunda daca scrii ca aici

| Simioana_Ionut_1990 explică (pentru Felys):

Adica?
cam c am gresit daca nu te superi

| Mirel2000 a răspuns:

Fa-ti cont pe www.beazing.com și ai
- interacțiune cu persoanele cel mai apropiate din punct de vedere geografic
- recomandari
- chat sigur
sistem de vot
etc

| AlexutzuIN a răspuns:

Http://www.romania-matrimoniale.ro/
Daca te-am ajutat funda :D