| RalluChanel a întrebat:

Deci am o mare problema. Desi postez mai multe poze pe tumblr, nu imi apar toate... unii imi spun ca apar multe postari, altii imi spun ca le apar doar 10. deci chiar nu inteleg, ce sa ma fac?straight face HELP PLEASE.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Andyᵗᵐ a răspuns:

Cam cate poze ai ca doar nu are cum sa se fi umplut(imposibil). Pozele trebuie sa fie in PC tau nu pot fi luate direct de pe net si puse pe tumbrl.

| RalluChanel explică (pentru Andyᵗᵐ):

Pai le-am dat share de pe weheartit, apoi mi-a mers tumblr-ul, vedeam toate postarile, dar acum nu mi se mai incarca deloc. http://channelmalik.tumblr.com/ asta e tumblr-ul meu, vezi si tu ca nu mi se incarca... e mai scarry, ma rog, dar nu stiu ce are, ieri am incercat sa-mi pun un alt cursor si dupa ce am dat paste la link nu mi-a mai mers, acum imi merge doar cu temele de la ei, care is super naspa.

| Andyᵗᵐ a răspuns (pentru RalluChanel):

Da e destul de scary.In fine nu conteaza daca ai incercat alt cursor ca e tot aceeasi treaba.Tocmai am detectat problema.Nu iti merge sa dai mai in jos? Dai un refresh sau stii ce faci? Cand bara din dreapta se termina tu mai dai upic in sus si apoi in jos si iti apar toate.Vezi ca scrie LOADING jos astepti un pic si faci cum ti-am zis sus. Ultima poza pe care o vad e aia cu via weirdchickens.