| GeorgianaPWP13 a întrebat:

Hei TPU,cine stie un site de unde pot lua poze din Saga Amurg? Sa nu fie de pe google image, ca alea-s de mici dimensiuni. Cine ma poate ajuta?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
6 răspunsuri:
| Crainstorm20 a răspuns:

Cauta pe google: Saga Amurg 1920x1080( aceasta reprezinta dimensiunea fotografiei ) poate ai noroc. Bafta! :-)

| RainmakerX a răspuns:

Daca nu merge cum a zis crainstorm si daca nu gasesti poze care chiar iti plac atunci poti sa intri in filme online si sa dai print screen. Daca nu iti merge sa dai print screen poti folosi gadwin screen capture. Este un programel util daca nu te descurci cu print screen-urile.

| GeorgianaPWP13 explică (pentru Crainstorm20):

Mersi

| Crainstorm20 a răspuns (pentru GeorgianaPWP13):

Cp :-)