| Belieberbelieveinbieber a întrebat:

Hello! Imi da si mie cineva poze cu fete desenate in creion de pe Tumblr?

FUNDA :*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| Belieberbelieveinbieber explică (pentru xXdoareuXx):

Ma mai poti ajuta cu ceva? Am vazut ca unele pagini au videoclipuri cu tot calculatorul cand editeaza poze sau alte lucruri.Cu ce fac si eu asa? Fara Photoscape, Photoshop sau alte Downoaldari!

FUNDA!

| xXdoareuXx a răspuns (pentru Belieberbelieveinbieber):

Nu am habar...ar trebui sa intrebi pe cineva care stie( de preferat mai pui o intrebare cu problema ta la acre sa raspunda cineva specializat)