| RainmakerX a întrebat:

Pareri?
https://www.youtube.com/watch?v=9HWzudfGkFk

Este bine? *functioneaza linkul?*

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
7 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

Merge!

| murloc a răspuns:

TU ESTI CREATORUL CHESTIEI ASTEA? PS: homaru urias e super bad ass

| RainmakerX explică (pentru murloc):

Dap ^w^, eu sunt.
S-au inspirat din Pokemon la faza aia =))
http://cdn.bulbagarden.net/......antine.png

| murloc a răspuns (pentru RainmakerX):

Cum le faci? Faci si tuturiale? Ce program/e folosesti? apropo GG man

| RainmakerX explică (pentru murloc):

Nu fac tutoriale intrucat nu sunt bun la explicat lucruri.

Am foarte multe programe... Nu conteaza ce programe folosesc eu, acestea au o calitate oarecum slaba.

Daca vrei sa faci asa ceva la un nivel avansat atunci Sony Vegas si/sau Adobe Premiere sunt un fel de programe-zeu. Nu ai cum sa concurezi cu ele.

Daca vrei sa te apuci de amv-uri atunci avs video editor este un inceput bun. big grin Dupa aceea treci la Adobe Premiere sau Sony Vegas *daca esti bun*

Merci happy

| murloc a răspuns (pentru RainmakerX):

Multumesc mult. Lucrez la o banda desenata si cred ca as vrea sa o transpun in animatii.

| RainmakerX explică (pentru murloc):

Tare big grin
Nu sunt sigur daca avs video editor o sa fie de ajuns pentru asta... Oricum bafta!