| RealRap a întrebat:

vreau si eu un site sau niste poze emotionante, care sa-ti creeze o stare.
http://s11.postimg.org/whlrymwyb/10588776_43613235990770 9_1549036638_n.jpg de exemplu o poza ca asta, cine imi da poze sau site are funda.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Ohaithar a răspuns:

Http://zenpencils.com/ Întodeauna au avut niște comics făcute cu cap.

| RealRap explică (pentru Ohaithar):

Mersi, alte site-uri mai stii? Ai funda.

| Ohaithar a răspuns (pentru RealRap):

Http://xkcd.com/ - astea sunt mai sarcastice, dar deștepte.
http://imgur.com/r/GetMotivated/top/ Ăsta e feedul la subredditul getmotivated.
Mai aveam câteva dar nu sunt acasă să te ajut.