| HannaMarinPLL a întrebat:

A auzit cineva de serialul The 100? este cel mai tare serial, am inceput sa ma uit si nu ma mai puteam opri. e absolut genial.
Am auzit ca exista si cartea dar nu pot sa o gasesc.Stie cineva daca este in Romania sau daca va aparea? in romana ma refer ca asa am gasit o si eu in engleza dar o vreau i romana.
Apropo daca aveti cumva idee daca se va face si sezonul 3 ar fi perfect si cateva spoilere despre el pentru ca vreau sa stiu, ce se va intampla cu Clarke.
DAU FUNDAhee hee))

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The 100, sez.3, ep.1 în 2015/probabil Oct.
http://www.imdb.com/title/tt2661044/episodes?season=3
Cartea o găsești și online, dar în engleză. Încotro se va duce Clarke, așa cu conștiința încărcată, chiar n-aș putea să-ți spun de pe acum sau ce se va întâmpla mai departe cu Chancellor Thelonious și Murphy, dar vom afla la timpul potrivit. Sper.

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

Se face si sezonul trei logic. Eu il recomand aproape tuturor.