| anonim_4396 a întrebat:

Aplicații de filme horror, acțiune etc sau site uri, gratuite, stie careva?

3 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

La orice film pe care il cauti asa. (nume film) online subtitrat in romana toate sunt gratis. uite niste filme bune rau: venom,drag me to hell,jenifer, taken, the notebook, aliens 2019, chappie

| Sn4k3 a răspuns:

Scrie si tu pe google filme horror online subtitrate...

| AdrienWH a răspuns:

Salut. Stiu o aplicatie numita Popcorn Time cu care poti viziona filme. E disponibila si pe calculator (PC) cat si pe telefon, si este si gratuita.