| Torrie a întrebat:

Bună happy
Aş dori să îmi spuneţi nişte anime-uri drăguţe de dragoste.
Dar înafară de : Zero no Tsukaima,Special A, Kaichow wa Maid-sama, Kaze no Stigma, Lovely Complex,Toradora, itazura na kiss, Bokura ga Ita, Kimi ni Todoke, Kimikiss pure rouge, Kimi ga Nozomu Eien [ acestea le-am văzut deja ]
Apropo, anime-urile să aibă să subtitrare.
Dau funduţă.
Mulţumesc! :*

Răspuns Câştigător
| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Poi poti incerca asa :
Elfen Lied [ putintel horror dar are o poveste romantica emotionanta]
Fullmetal Panic [ este amuzant dar si romantic chiar daca mai are si scene militarelaughing]
Kannazuki no Miko [ acesta este lesby dar frumoslaughing]
Kyoshiro To Towa No Sora [ foarte frumos, cu ingeri absoluti etcon the phone
Nana happy [ foarte frumoslove struck]
Paradise Kiss [ cam ca Nana, deci si acesta tot frumos este on the phone
Vampire Knight si Vampire knight quilty [ acesta este anime-ul suprem al romantismului, este mega ultra tare :X ]
Angel Sanctuary [ cam ciudat deoarece este vorba de o dragoste dintre frate si sora on the phone
DN Angel [ tare frumos love struck si ingerul Dark este super on the phone
Rosario Vampire [ pervers, comic happy la maxim dar si romantic :X]
Hakuouki si Hakuouki Hekketsurofu [ este frumos si de dragoste si cu samurai dehlaughing) ]
Chrono Crusade [ foarte frumos, un pic horror, dar in rest absolut genial ]
Inuyasha [ superb, cu 2 dimensiuni, tare de tot happy cu demoni alea alealaughing, dar nu-i lipseste romantismul fii sigura on the phone
Kaleido star [ este vorba mai mult despre un circ si despre o acrobata happy de trapez, dar are si scene romantice on the phone
RomeoxJuliet [ superb, absolut superb love struck romantism de romantism happy ]
Sper ca te-am ajutathappy
Pabatting eyelashes

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Incearca Clannad, Ai Yori Aoshi, Bungaku Shoujo, Kanon (2006), Myself; Yourself, Shuffle!